Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Büyük Bir Ralliden Önce 3.500 Dolara Düşebilir

Bitcoin Büyük Bir Ralliden Önce 3.500 Dolara Düşebilir

ABONE OL:google-news

Coinmarketcap.com tarafından sağlanan verilere göre, Bitcoin fiyatı, dünya genelinde ortalama 4.097 doları gördükten sonra bazı büyük piyasalarda 4.027 dolara ve 4.000 doların altına geriledi.

Bitcoin ABD dolarına karşı yüzde 1’in biraz gerisinde kalırken, kripto para piyasasının değerlemesi birkaç saat içinde yaklaşık 142 milyar dolardan 139 milyar dolara geriledi.

3.500 Dolara Düşebilir

CCN’ye konuşan, topluluk tarafından “The Crypto Dog” olarak bilinen tanınmış kripto para analisti ve trader’ı Bitcoin’in kısa vadede 3.500 ABD dolarına düşebileceğini ve piyasa koşullarının son birkaç gün içinde değişebileceğini söyledi. The Crypto Dog şunları söyledi:

Bence hala 35XX doları görebiliriz. Bitcoin pek değişmedi. Son yükseliş önemli bir hareket değildi. Net bir destekle yükseldi, ancak henüz olumlu bir tepki gelmedi. Bu destek devam ederser 4.100 dolar – 4.140 dolar arasına yükselmesini bekliyorum.

Bu haftanın başlarında trader, Bitcoin momentumuna ve yakın zamandaki yukarı yönlü hareketine rağmen hala 3.500 dolara ortasına düşebileceğini söyleyerek ses getirecek bir öngörüde bulunmuş oldu.

Birçok trader ve teknik analist tarafından Bitcoin fiyat eğilimine yönelik ihtiyatlı iyimserlik, muhtemelen BTC’nin son aylardaki performansından kaynaklanıyor.

2018’in sonlarından bu yana Bitcoin uzun bir istikrar döneminden sonra momentumu korumak için mücadele etti. Örneğin, geçtiğimiz yıl Eylül ayından Kasım ayına kadar dar bir aralıkta nispeten sabit kaldıktan sonra Bitcoin fiyatı bir ay içinde 6.395 dolardan 3.236 dolara düştü.

Bu nedenle, teknik açıdan bakıldığında her geçen gün daha fazla trader Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda momentumunu sürdürüp sürdüremeyeceğinden emin değil. Bundan dolayı kripto para piyasasının yukarı yönlü hareketi konusunda temkinli konuşuyorlar.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar