Yükleniyor...

Cardano (ADA), Bitcoin’in (BTC) 5.000 Dolara Ulaşmasına Yardımcı Olabilir

Geçen hafta, Cardano (ADA) fiyatı yükseldi.

ada btc fiyatına yardımcı olabilir

Geçen hafta, Cardano (ADA) fiyatı yükseldi. Yükselişin nedeni olarak Ouroboros’tan bu yanaki ağdaki ilk büyük güncellemenin gerçekleştirilmesi gösterildi.

ADA geçtiğimiz hafta %25 oranında artarken, Bitcoin ve diğer varlıkların fiyatı etkin bir şekilde sabit kaldı.

Analist Credible Crypto, ADA’nın Bitcoin için hazırlanmakta olan boğa koşusunun kırmızı halısı olabileceğini iddia ediyor. Credible, Aralık ayından bu yana BTC fiyatının “ADA’nın ayna görüntüsü” olduğunu açıkladı. Ona göre Cardano birkaç adım ileride, ancak Bitcoin diğer varlığın liderliğini takip edecek olursa 5.000 doları görebilir.

Analist, attığı bir başka tweet’te bu teorinin bu teorinin bir miktar altcoin cinsinden bir dip yapısına dayanarak bazı haklara sahip olduğuna ikna olduğunu belirtti. Ve sonuç olarak şunları söyledi:

Bu bir tersine çevirme ya da bir boğa tuzağının cehennemi olabilir. Ne olursa olsun, buradaki yükseliş potansiyeli çok büyük olabilir. bu yüzden kesinlikle açık fikirli olacağım ve eğer yapabilirsem bu hareketi tersine oynayacağım.

Analistin tahminin bir bakıma güvenilir olduğunu doğrulayan birçok analist öngörüsü bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde popüler Bitcoin trader’ı Filb Filb, Bitcoin’in (BTC) %25’lik bir artış kaydedebileceğini ve böylece kripto para biriminin 5.000 doların üstüne çıkabileceğini söylemişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner