Yükleniyor...

Bitcoin Center NYC, Bitcoin Girişimlerine Kuluçka Hizmeti Sunmayı Hedefliyor

New York'taki kriptopara etkinliklerine ev sahipliği yapan ve Bitcoin topluluğunun New York'taki gözdesi haline gelen Bitcoin Center NYC, Bitcoin girişimlerine kuluçka merkezi olarak hizmet vermek ve fonlama, yönetim gibi konularda girişimlere destek vermek istediği açıkladı.

Bitcoin Center NYC Banner1

New York’taki kriptopara etkinliklerine ev sahipliği yapan ve Bitcoin topluluğunun New York’taki gözdesi haline gelen Bitcoin Center NYC, Bitcoin girişimlerine kuluçka merkezi olarak hizmet vermek ve fonlama, yönetim gibi konularda girişimlere destek vermek istediği açıkladı.

Bitcoin Center NYC aynı zamanda girişimlere çalışma alanı, teknoloji desteği ve etkinlik konularında destek sağlayacak.

Kuluçka merkezi oluşturma girişimi, Bitcoin girişimleri için oldukça faydalı bir uygulama olacaktır. Son zamanlarda Bitcoin’in popüleritesinin artması ile birlikte bir çok yeni girişim ortaya çıkmakta ve bu girişimler yatırım toplamakta. Son olarak Paris’teki Bitcoin Evi‘nin de kuluçka merkezi olarak hizmet verdiğini sizlerle paylaşmıştık.

Bugüne kadar en çok yatırım alan Bitcoin şirketlerini görmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner