Yükleniyor...
Sponsored

Bitcoin Cüzdan Bilekliği MEVU Tarafından Üretildi

Giyilebilir teknolojilerin Google Glass ile harika bir düzeye ulaştığı bu zamanlarda, Bitcoin bazlı giyilebilir ürünler de geliştirilmeye başlandı.

Giyilebilir teknolojilerin Google Glass ile harika bir düzeye ulaştığı bu zamanlarda, Bitcoin bazlı giyilebilir ürünler de geliştirilmeye başlandı. Daha öncelerde haberini yayınladığımız Bitcoin bilekliğinin bir benzeri de MEVU tarafından üretildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MEVU tarafından üretilen hareket bazlı Bitcoin cüzdanı özelliği taşıyan bileklik, konsept olarak üretildiğinden mağazalarda bu ürünü görebilmemiz pek mümkün olmayacak. Fakat sanal para birimi ile yapılacak ödemelerin giyilebilir teknolojiler ile gerçekleştirilmesi oldukça inovatif bir çalışma. MEVU ürettiği bileklikte cüzdan olarak CoinBase entegrasyonunu kullanıyor.

MEVU CEO’su Apurv Mishra bilekliğin, bahşiş gibi küçük işlemlerde kullanılabileceğini belirtti. İşlemler Bluetooth teknolojisi ise yakındaki POS cihazları ile kablosuz bağlantı kurularak gerçekleştiriliyor. İşlem onayları ise bileklik ile yapılan hareketlere bağlı olarak onay kazanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x