Yükleniyor...

Bitcoin, Ethereum ve Avalanche Analizi! 11 Ekim 2022

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 2,9'luk düşüşle 956 milyar dolara geriledi.

Bitcoin Ethereum ve Avalanche Analizi 11 Ekim 2022

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 2,9’luk düşüşle 956 milyar dolara geriledi. Gelin kripto para piyasasındaki son duruma beraber bakalım. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Avalanche‘taki (AVAX) fiyat hareketlerini beraber inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan işlem görüyor? Ethereum hangi seviyede? Avalanche‘taki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

CoinGecko verilerine Bitcoin, son 24 saatte yüzde 2,1 değer kaybetti. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin, düşüşle beraber 19 bin seviyesinden işlem görmeye başladı. Bitcoin’in bu düşüşünden tüm piyasa etkilendi. Bitcoin’in bu fiyat seyri kripto paralardaki düşüşün ve sabit seyrin devam edişine işaret etti. Bitcoin bulunduğu hareket bandı itibariyle 19 bin dolarda hareketine devam ediyor.

btc gunluk 3

Bitcoin‘in bu seviyelerden tepki alarak yeniden 20 bin dolar bandında tutunması kripto para piyasasındaki bu durgun seyri değiştirebilir. Eğer buradan bir düşüş göreceksek bir sonraki durak 17-18 bin dolar bölgesi olabilir. Eğer bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in ilk durağı 20 bin dolar bandına tutunmak olacaktır. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 19 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Piyasadaki düşüş yönündeki hareketler Ethereum’a da ciddi momentum kaybettirdi. Bu bağlamda Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz zaman ise ETH‘nin, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte 3,5’lik düşüş yaşadığını görüyoruz.

ethereum gunluk 3

Ethereum’da bir sonraki hedef tekrardan 1.300 dolar seviyesine tutunması diyebiliriz. Eğer Ethereum tarafında düşüş olursa ilk durağımız 1.000 dolar bandı olabilir. Yazı hazırlandığı an itibariyle Ethereum 1.270 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi

Piyasanın en popüler 18. coini olan Avalanche de uzun süren düşüşüne devam ediyor. Avalanche CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 6,1 düşüş kaydetti.

AVAX gunluk

Avalanche bulunduğu bölge itibariyle düşüş yönünde bir seyre sahip. Fiyat bandına en yakın direnç 16,5 dolar iken en yakın destek ise 15 dolar bandı diyebiliriz. Avalanche’taki fiyat hareketinde bir sonraki seviyeler olarak burası gösterilebilir. Avalanche yazı yazıldığı an itibariyle ise 15,9 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner