Yükleniyor...

Bitcoin Fiyatı Nereye Gidiyor? İki Ünlü Analistten Ortak Öngörü

En büyük kripto para birimi Bitcoin ile ilgili birçok farklı isimden, piyasa analistinden gelen analizler, değerlendirmeler mevcut.

Bitcoin 4

En büyük kripto para birimi Bitcoin ile ilgili birçok farklı isimden, piyasa analistinden gelen analizler, değerlendirmeler mevcut. Kimisi Bitcoin’in 350.000 dolara kadar çıkabileceğinden söz ederken kimisi kripto para biriminin sert şekilde düşeceği görüşünde.

Öncü kripto para birimiyle ilgili genel görüş ise fiyatın yukarı yönlü hareket edeceği şeklinde.

Bitcoin fiyatı Haziran ayında 2019’un en yüksek seviyesini gördü ve neredeyse 14.000 dolara yaklamıştı, ancak o zamandan bu yana işler değişti ve fiyatı sürekli düştü. Yayın sırasında Bitcoin fiyatı 9.600 dolar seviyesinde seyrediyordu.

Piyasanın ünlü analistlerinden Alex Kruger tam da bu noktada Bitcoin’de ilk alım bölgesine doğru gelindiği uyarısında bulundu. Kruger, “Aralık şu anda azalıyor. 8500 – 8600 bir sonraki mantıklı durma ve ilk önemli alım bölgesi. Grafik henüz aşağı yönlü olsa da IMO anlamlı ölçüde daha büyük. Zihninizde büyük resmi hayal edin.” değerlendirmesiyle fiyatın bu alana kadar gerileyebileceğinin sinyalini verdi.

Bir diğer ünlü analistlerden Josh Rager da bu fikri benimseyerek bir sonraki destek seviyesinin 8.975 dolar düzeyinde olacağını öne sürdüğü bir tablo çiziyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner