Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Bitfinex ve Tether Davasındaki İlk Duruşmadan Erteleme Kararı Çıktı

Bitfinex ve Tether Davasındaki İlk Duruşmadan Erteleme Kararı Çıktı

ABONE OL:google-news

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Bitfinex ve New York Başsavcılığı (NYAG) arasındaki hukuk mücadelesindeki ilk duruşma bugün görüldü.

CoinDesk’in haberine göre, ilk duruşma büyük ölçüde New York Başsavcılığı’nın Bitfinex’e ilişkin soruşturma yetkisine sahip olup olmadığı konusu etrafında döndü. Kripto para borsası hizmet şartlarına göre New York müşterilerine hizmet vermediği ve bundan dolayı davada New York Başsavcılığı’nın yetkili olmadığını iddia etti.

New York Başsavcılığı ise Bitfinex’in iş ilişkilerinin hizmet koşullarını ihlal eden veya etmeyen kullanıcı meselesinin ötesine geçtiğini öne sürerek aksini savundu.

Davayı bugünkü duruşmada sonuçlandırmayı düşünen New York Yüksek Mahkemesi yargıcı Joel M. Cohen, bir karar vermek yerine 90 gün uzatma kararı verdi. Şimdi bir sonraki duruşma için yeni bir tarih belirlenecek ve ikinci duruşma bu tarihte görülecek.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar