Yükleniyor...

Bitcoin Fiyatı Yatay Seyrettikten Sonra 13.000 Dolara Yükselebilir

Bugün erken saatlerde 7.

Bitcoin Fiyatı Yatay Seyrettikten Sonra 13.000 Dolara Yükselebilir

Bugün erken saatlerde 7.790 dolara kadara kadar çıkan Bitcoin, yavaş yavaş yükselişini sürdürüyor. 29 Kasım’da Bloomberg, Bitcoin’in yeni bir satın alma trendine girdiğini ve kripto para biriminin 8.000 doları yeniden göreceğini ileri sürdü.

Son haftalarda Bitcoin fiyatındaki volatilite analistleri tam anlamıyla ikiye bölmüş durumda. Bazı analistler Bitcoin fiyatının düşebileceğini söyleyerek piyasadaki düşüş üzerine tahminlerde bulurken, bazı analistler genel yükseliş trendinin hala bozulmadığını ve yükselişin devam edeceğini söylüyor.

İki Farklı Fiyat Tahmini

Twitter’daki kripto para analisti @CryptoMichNL, kısa vadede trend çizgisinin düşüş trendinde olmasına rağmen uzun vadeli yükseliş trendinin aktif olduğunu söyledi ve Bitcoin fiyatının birkaç ay boyunca yatay hareket edebileceğini sözlerine ekledi. Bununla birlikte analistin paylaştığı grafiğe bakıldığında, analist Bitcoin fiyatının 13.000 dolar seviyesine ulaşmasını beklediği görülüyor.

Bir başka kripto para trader’ı ve analisti @nebraskangooner, düşüşün devam edeceği görüşünde. Analist, Bitcoin fiyatının düşmesinin muhtemel olduğunu belirterek mevcut seviyeden 6.300 dolar seviyesine doğru bir düşüşün gerçekleşebileceğini düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner