Yükleniyor...

Bitcoin Fiyatında Yön 8.400 Dolar mı?

Bitcoin, 12.

Bitcoin 2

Bitcoin, 12.000 doların üzerinde tutunamayıp 11.000 dolardaki destek seviyesini de kırınca yönünü sert şekilde aşağıya çevirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CME Group’un Bitcoin vadeli işlemlerin geleneksel olarak Bitcoin fiyatına etkisini gösteren bir grafik düşüş trendinde olan Bitcoin fiyatının 8.400 dolara kadar düşebileceğini gösteriyor.

Haberi hazırladığımız sırada en büyük kripto para birimi Bitcoin, 10.220 dolardan işlem görüyordu. Kripto topluluğu artık grafiklere kitlenmiş, Bitcoin’in dört haneli destek seviyelerinden birisine tutunarak düşüşün bir son bulmasını bekliyorlar.

CME Group’un Bitcoin vadeli işlemlerinin verilerine göre Bitcoin fiyatının 8.400 dolara düşme ihtimali masada. Haziran ayından bu yana 2 gap tespit edildi. Bu duruma dikkat çeken The Cryptomist isimli Twitter hesabı BTC/USD paritesinde 8.400 ve 11.800 dolardaki gapı dolduracağı iddiasında.

Analist attığı tweet’inde “Şimdiye kadar 1.089 tane gap neredeyse doldu. Geride doldurulmayan 2 gap var. Birisi 11.800 dolar, diğeri 8.400 dolar. Sakın bir hata yapmayın, her ikisi de doldurulacak” değerlendirmesinde bulundu.

Vadeli işlemler gapı, bir önceki kapanışın üstünde ya da altında işlem açılması durumunda grafikteki beliren fiyat boşluğunu temsil ediyor. Bitcoin grafiğinde ortaya çıkan binin üzerindeki gapın doldurulduğunu görüyoruz. Bu nedenle Bitcoin’in 8.400 dolardaki gapı doldurması kuvvetle muhtemel.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x