Yükleniyor...

Bitcoin Foundation Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Açıklandı

The Bitcoin Foundation, seçimlerden sonra yönetim kuruluna katılan yeni üyelerini web sayfasında açıkladı

The Bitcoin Foundation, seçimlerden sonra yönetim kuruluna katılan yeni üyelerini web sayfasında açıkladı. Savegox kampyasından tanıdığımız Brock Pierce -aynı zamanda GoCoin, ExpressCoin, KnCMiner.cn ve Robocoin Asia’nın kurucu ortağı- ve BTC China CEO’su Bobby Lee yeni yönetim kurulu üyeleri oldular.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Pierce ismi daha önce yaptığımız haberlerden dolayı size pek yabancı gelmemeli, çünkü Sunlot Holding finansal partneri olarak, Mt.Gox’un rehabilite edilmesi ve Mt.Gox yüzünden zarara uğrayan kullanıcıların paralarına kavuşması için oldukça sıkı çalışmalar yaptı.

Çin’deki spekülasyonlar ve merkez bankasının Bitcoin için aldığı önlemler sebebiyle Bobby Lee, Çin’deki Bitcoin ekosistemi için büyük önem arz eden bir isim. Fakat Çin’de bankaların exchange platformları ile ilişkilerini teker teker kesmesi, Bitcoin’le ilgili organizasyonların yapılmasına engel olamıyor. Nitekim 10 Mayıs tarihinde başlayan ve bugün de devam eden Çin’deki Global Bitcoin Zirvesi bunun en güzel örneği.

Bitcoin Foundation’ın yıllık periyotlarla düzenlediği uluslararası forum, sergi ve network konferansı bu sene 15-17 Mayıs tarihlerinde Amsterdam’da gerçekleşecek. Bu konferansta yönetim kurulunun yeni isimleri Brock Pierce ve Bobby Lee konuşmacı olarak bulunacaklar.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x