Yükleniyor...

Bitcoin İçin Gerçekten Ayıda mıyız, Yoksa Dönecek miyiz?

Bitcoin fiyatının ne yöne gideceğinin merak edildiği şu günlerde, birçok analist ve trader da görüşlerini paylaşmaktan geri durmuyor.

Bitcoin icin Gercekten Ayida miyiz Yoksa Donecek miyiz

Bitcoin fiyatının ne yöne gideceğinin merak edildiği şu günlerde, birçok analist ve trader da görüşlerini paylaşmaktan geri durmuyor. Hem Bitcoin hem de altcoin sahipleri Bitcoin’in gidişatını merak ederken, yerli kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden Crypto Kemal de bu durumu yorumlayarak Twitter’da takipçilerine açıklamalarda bulundu.

Bitcoin için Gerçekten Ayıda mıyız?

Crypto Kemal Twitter’da görüşlerini paylaşarak, konuya ilişkin analizlerini belirtti:

“Grafiğe baktığımız zaman öyle veya böyle, 20 Ağustos’tan beri bir düşen trend içerisinde olduğumuz görülüyor. Düşüşler yaşanıyor ve bir önceki zirveler aşılamıyor. Ayı sezonu sadece düşüş demek değildir, ana düşen trend üzerinde minör yükselişler olmak zorunda. Bu düşen trendin (ayı döneminin) son bulması; grafikte çizili olan hareket gibi hacimli bir trend kırılımı ve testi gerçekleştiği takdirde düşüş beklentimizi yukarı yöne çevirebilir.

Piyasalarda sadece boğa ya da ayı olunmaz; olası fiyat ve trend dönüşümlerinde sürekli fiyat hareketlerini analiz edip, yön beklentisini hızlıca değiştirmek ve aksiyon almak gerekir. Özetle görünüm düşüş trendi olarak devam ediyor, ancak grafikteki bullish hareketler görür isek doğru bölgelerden bullish trade etmeye geçiş yapmak gerekebilir.”

Yalancı Kripto Baharı 

Crypto Kemal şunları da sözlerine ekledi:

” Markette pozitif bir kıpraşma var farkındayım, ancak yükselişler hacimsiz ve bir önceki tepeleri aşamıyorlar… Dolayısı ile fırsatları değerlendirebilirsiniz ancak bir ayağınız her zaman kapının eşiğinde olsun. Yükselirse ne ala… Yalancı baharda üşütmeyin sonra.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner