Anasayfa Bitcoin (BTC) Bitcoin ile İlgili Yayınlanan İş İlanı Sayısında Büyük Artış!

Bitcoin ile İlgili Yayınlanan İş İlanı Sayısında Büyük Artış!

Önde gelen iş arama web sitesi Indeed.com tarafından yapılan yeni bir çalışmaya göre,
kripto para birimleri ve Blockchain ile ilgili yayınlanan iş ilanı sayısı son dört yılda yüzde 1.457’lik bir oranla şaşırtıcı bir şekilde arttı.

Kripto İle İlgili İşlerin Modası Giderek Artıyor

Herkesin Bitcoin‘in öldüğüyle ilgili konuştuğu 2018 yılında Bitcoin ile ilgili yayınlanan iş ilanı sayısı sürekli arttı. 2019 yılında, kripto ile ilgili iş ilanı payı ilgili aramaların yüzde 53 oranında azalmasına rağmen yüzde 26 oranında arttı. Nitekim, bu eğilimin 2020 yılında kripto endüstrisi büyümeye devam ettikçe fiyat oynaklığı ve düzenleyici belirsizliğine rağmen yükselmeye devam edeceği yönünde.

Bitcoin İş İlanı

Kripto paralarla ilgili iş ilanlarındaki gereklilikler ağırlıklı olarak birkaç programlama dilinin üstünde kriptografi hakkında bir iki şey bilmeye dayanıyor ve genel olarak yazılım mühendislerine hitap ediyor.

İş ilanı açan şirketlere bakıldığında ise muhasebe, denetim, vergi ve yönetim danışmanlığı sunan Deloitte ilk sırada yer alıyor. Deloitte’ı IBM ve Accenture takip ediyor. Sırasıyla beşinci ve dokuzuncu sırada ise Coinbase ve Ripple yer alıyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

775BeğenenlerBeğen
193TakipçilerTakip Et
12,126TakipçilerTakip Et
72AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar