Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Safiye Bursa’da Yakalandı

Bitcoin Safiye Bursa’da Yakalandı

ABONE OL:google-news

Birçok ilde en son da Aydın’da kendisini ekonomist / broker olarak tanıtarak birçok kişiyi dolandıran Bitcoin Safiye, Bursa’da yakalandı. Aydın’da farklı meslek gruplarından 40 kişiyi 30 milyon TL’lik dolandıran Safiye Gökçe B., Aydın Emniyet Müdürlüğünün operasyonuyla yakalandı.

“Nitelikli dolandırıcılık” iddiasıyla hakkında yakalama kararı çıkan dolandırıcının yakalanması için harekete geçen Bursa Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Bursa’da otoyol gişelerinde önlem aldı. Kente gece 3 gibi giriş yapan Safiye Gökçe B. Polis ekipleri tarafından durduruldu ve gözaltına alındı. Emniyet Müdürlüğüne götürülen Safiye Gökçe B., işlemlerin ardından Aydın Emniyetine teslim edildi.

Bitcoin Safiye Ne Yapmıştı?

Safiye Gökçe B., farklı mesleklerden birçok kişiyi ağına düşürerek, büyük bir kripto para vurgunu yaptı. Aydın’da 40 kişiyi 600 Bitcoin (BTC)’le dolandıran dolandırıcının iddialara göre hesabında 8 bin 300 adet BTC bulunuyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar