Yükleniyor...

Bitcoin Safiye Bursa’da Yakalandı

Birçok ilde en son da Aydın’da kendisini ekonomist / broker olarak tanıtarak birçok kişiyi dolandıran Bitcoin Safiye, Bursa’da yakalandı.

Bitcoin Safiye

Birçok ilde en son da Aydın’da kendisini ekonomist / broker olarak tanıtarak birçok kişiyi dolandıran Bitcoin Safiye, Bursa’da yakalandı. Aydın’da farklı meslek gruplarından 40 kişiyi 30 milyon TL’lik dolandıran Safiye Gökçe B., Aydın Emniyet Müdürlüğünün operasyonuyla yakalandı.

“Nitelikli dolandırıcılık” iddiasıyla hakkında yakalama kararı çıkan dolandırıcının yakalanması için harekete geçen Bursa Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Bursa’da otoyol gişelerinde önlem aldı. Kente gece 3 gibi giriş yapan Safiye Gökçe B. Polis ekipleri tarafından durduruldu ve gözaltına alındı. Emniyet Müdürlüğüne götürülen Safiye Gökçe B., işlemlerin ardından Aydın Emniyetine teslim edildi.

Bitcoin Safiye Ne Yapmıştı?

Safiye Gökçe B., farklı mesleklerden birçok kişiyi ağına düşürerek, büyük bir kripto para vurgunu yaptı. Aydın’da 40 kişiyi 600 Bitcoin (BTC)’le dolandıran dolandırıcının iddialara göre hesabında 8 bin 300 adet BTC bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner