Yükleniyor...

Bitcoin, Ethereum ve Solana Analizi – 1 Kasım 2022

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 5,8'lik düşüşle 1,02 milyar dolara geriledi.

Unlu Analist Michael van de Poppeden Cardano ADA Analizi

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 5,8’lik düşüşle 1,02 milyar dolara geriledi. Gelin kripto para piyasasındaki son duruma beraber bakalım. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve SOL‘daki fiyat hareketlerini beraber inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan işlem görüyor? Ethereum hangi seviyede? Solana‘daki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

CoinGecko verilerine Bitcoin, son 24 saatte yüzde 5,1 değer kaybetti. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin, uzun süredir hareketine devam ettiği 19-20 bin dolarlık bandında seyretmeye devam ederken piyasanın değerinin 1 trilyon dolara gerilemesinin ardından 19 bin dolara yeniden düştü. Bitcoin bulunduğu hareket bölgesiyle itibariyle fiyat seyrine 19 bin dolardan devam ediyor.

btc gunluk 2
Bitcoin’in günlük grafiği

Bitcoin‘in bu seviyelerde kalarak yeniden 20 bin dolar bandında tutunması kripto para piyasasındaki bu olumsuz seyri değiştirebilir. Binance ve FTX arasında yaşanan gerilimin ardından bugün neredeyse tüm kripto paralarda düşüş görmek mümkün. BTC’de de devam edecek bir düşüş olacaksa eğer bir sonraki durak 17-18 bin dolar bölgesi olabilir. Eğer bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in ilk durağı 20 bin dolar bandına tutunmanı ardından 21 bin dolar bölgesini denemek olabilir. Bitcoin’de 19.500-19.600 direnç bölgesi şu anda oldukça kritik bir rol oynuyor. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 20 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Piyasanın değerinin yeniden 1 trilyon dolara düşmesiyle beraber ETH de düşüş kaydetti. Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz zaman ise ETH‘nin, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte 6,8’lik düşüş yaşadığını görüyoruz.

eth gunluk 2
Ethereum’un günlük grafiği

Ethereum’da bir sonraki hedef bin 500 dolar bölgesine yeniden tutunmak diyebiliriz. Eğer Ethereum tarafında düşüş olursa ilk durağımız bin 200 – bin 300 dolar bandı olabilir. Yazı hazırlandığı an itibariyle Ethereum bin 400 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Solana (SOL) Fiyat Analizi

Piyasanın en popüler 9. coin’i olan Solana, güne herhangi bir değişme yaşamadan başladı. Solana bulunduğu alan itibariyle destek ve direnç arasında yoluna devam ediyor. Solana‘nın fiyat bölgesine en yakın direnç 31 dolar bölgesiyken en yakın destek bölgesi ise 26,6 dolar bandı diyebiliriz.

sol gunluk 1
Solana’nın günlük grafiği

Solana (SOL) haberin hazırlandığı an itibariyle 26 dolardan işlem görüyor.

Solana’nın anlık fiyatı için tıklayın.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner