Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Analizler Bitcoin Rallisi Tehlikede mi? Analist 4.600 Doları İşaret Ediyor!

Bitcoin Rallisi Tehlikede mi? Analist 4.600 Doları İşaret Ediyor!

ABONE OL:google-news

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca Bitcoin’de görülen yukarı yönlü ivmenin 5.400 dolar geçilemediği için gücünü kaybettiği değerlendiriliyor. Azalan ivmeye rağmen kalıcı “Kripto Kışını” sona erdiren ralli henüz bitmedi, çünkü analistler Bitcoin’in 5.600 dolar seviyesinde gelmesi durumunda kripto para biriminin yakın gelecekte 6.000 dolara gidebileceğine inanıyor.

Haberi hazırladığımız sırada Bitcoin fiyatı %2,75’lik artışla 5.240,57 dolardan el değiştiriyordu. Geçtiğimiz günlerde Bitcoin fiyatını yaklaşık 5.200 dolardan 5.000 dolara kadar çeken nispeten büyük bir satış baskısı görüldü. Bu da kripto para birimine karşı ayıların güç topladığı ve Bitcoin’in 5.000 dolar bölgesindeki konumunun tehlikeye girdiği olarak okundu.

Buna rağmen Bitcoin, o zamandan beri bir destek seviyesine dönüşen 5.000 doların üzerinde sıkı bir şekilde tutundu ve şimdi 5.000 dolar ile 5.400 dolar arasında yeni bir ticaret aralığı oluşturuyor gibi görünüyor.

Twitter’daki popüler kripto para analisti olan Cryptomist, Bitcoin’in daha sonra nereye gideceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için RSI’yi yakından izlediğini belirterek Bitcoin’in şu anki durumunu teknik açıdan ele aldı.

$BTC fib .236 seviyesini kıramadı! Bir sonraki adım mumun bu molayı takip edip etmeyeceği. Bunu yaptıktan sonra kırılması gereken RSI desteğinin süreceğine eminim.

Bitcoin Yeni Pozisyonlara Girmeden Önce 4.600 Dolara Düşebilir

Kripto para piyasasının yükseliş hızındaki son yavaşlama birçok yatırımcıyı ve analisti piyasanın daha nereye gideceğini keşfetmeye itiyor. Birçok analist yatırımcıların kontrollü gitmelerini ve yeni uzun pozisyonlara girmeden önce daha fazla geri çekilme için beklemelerini öneriyor.

Twitter’daki bir diğer popüler kripto para analisti olan Luke Martin, son zamanlarda attığı bir tweet’te 4.600 ila 4.800 dolarlık bölgeyi yeni pozisyonlara girmek için “çekici” bir seviye olarak gördüğünü açıkladı. Bununla birlikte Martin, Bitcoin’in 5.600 dolara çıkması durumunda 6.000 doları geçebileceğini belirtiyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar