Yükleniyor...

Bitcoin Son Dakika: 19 Aralık 2022 Bitcoin Kaç Dolar, Kaç TL?

Kripto para piyasalarını yakından ilgilendiren FTX olayları gündemi şekillendirmeye devam ediyor.

bitcoin

Kripto para piyasalarını yakından ilgilendiren FTX olayları gündemi şekillendirmeye devam ediyor. FTX kurucusu Sam Bankman-Fried’ın Bahamalar’da tutuklanmasının ardından sürecin nasıl ilerleyeceği yatırımcılar için merak konusu… Peki an itibariyle piyasalardaki son durum nedir? Bitcoin kaç dolar? Bitcoin kaç TL? İşte detaylar…

Kripto Gündeminde Son Gelişmeler

FTX’in çöküşü sonrasında Sam Bankman-Fried müşterilere kayıplarını ödemek için elinden geleni yapacağını açıklamıştı. Foreks’te yer alan habere göre, sigorta şirketleri FTX ile bağlantılı olan müşterilerine poliçe sunmuyorlar veya poliçe kapsamını daraltıyorlar.

Nijerya, Kripto Paraları Tanıyan Yasaya Hazırlanıyor

Ülkeler, kripto sektörünün gelecekte daha iyi yerlere geleceğine inanmaya başladı. Bu ülkelerden biri olan Nijerya hükümeti kripto paraların ve Bitcoin’in tanınması için yasa hazırlamaya başladı.

Bitcoin Kaç Dolar?

Kripto sektörünün geliştiği dönemde dolandırıcılık olaylarında da artışlar meydana gelmektedir. Bir araştırma raporuna göre dolandırıcılar 118 bin adet kripto para birimi oluşturdu. En fazla dolandırıcılık kripto para biriminin BNB Chain tarafında oluşturulduğu açıklanmıştır.

Bitcoin Kaç Dolar? Canlı Analiz için tıklayınız.

Bitcoin Kaç TL?

Şu anda 1 BITCOIN 1,990,251.02 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 BITCOIN 61,229.41 $ dolardır.

Bitcoin fiyatı son 24 saatte -3.82% değişim ile şu anda 1,990,251.02 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Bitcoin hacmi 35,789,570,201 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 1,206,194,084,571 $ dolardır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner