Yükleniyor...

Bitcoin Son Dakika: 23 Aralık 2022 Bitcoin Kaç Dolar, Kaç TL?

FTX'in eski CEO'su Sam Bankman-Fried'a 250 milyon dolar ödemesi karşılığında ailesiyle birlikte yaşayabileceği iletildi.

bitcoin haberleri

FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried’a 250 milyon dolar ödemesi karşılığında ailesiyle birlikte yaşayabileceği iletildi. Sam Bankman-Fried serbest bırakılmasının ardından ailesinin California’daki evinde ev hapsine alınacak. Tamamen özgür kalabilmesi için uzun bir gereksinim listesi dahil edildi.

Kripto Gündeminden Kısa Kısa

Kuzey Koreli hacker gruplarının son beş yılda yaklaşık 1,2 milyar dolar kripto para çaldığı iddia edildi. Rapora göre Kuzey Koreli hackerlar, sadece bu yıl 625 milyon dolar değerinde kripto para ele geçirdi. Bu fonların 78 milyon dolarlık kısmı Güney Koreli kuruluşlardan çalındı.

Mythical Games, Üç Eski Yöneticisine Dava Açtı

Kripto piyasasının güncel problemlerinden birisi de kötü oyuncuların etkileri oldu. Kripto oyun platformu Mythical Games, Kaliforniya Eyaleti Yüksek Mahkemesi’nde üç eski üst düzey yöneticisi hakkında dava açtı. Mythical Games, üç eski üst düzey yöneticisinin şirkete aykırı hamleleri nedeniyle dava yoluna gitti.

Bitcoin Kaç Dolar?

Geçmişte Bitcoin savunucusu olarak tanınan SEC Başkanı Gary Gensler, son bir buçuk yıldır birçok tokenın kayıtsız menkul kıymet olduğuna yönelik görüş bildirdi. Kısa bir süre önce FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried’a dava açan SEC, şimdi yönünü diğer firmalara çevirmiş gibi görünüyor.

Bitcoin Kaç Dolar? Canlı Analiz için tıklayınız.

Bitcoin Kaç TL?

Şu anda 1 BITCOIN 2,110,232.35 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 BITCOIN64,976.41 $ dolardır.

Bitcoin fiyatı son 24 saatte -1.04% değişim ile şu anda 2,110,232.35 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Bitcoin hacmi 13,325,144,604 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 1,276,452,990,366 $ dolardır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner