Yükleniyor...

“Bitcoin’in Sonu Geldi”

Kansas merkezli yatırım firması olan Creative Planning Inc.

BTC Bitcoin

Kansas merkezli yatırım firması olan Creative Planning Inc.’in baş yatırım uzmanı ve başkanı olan Peter Mallouk, Bitcoin için sonun geldiği görüşünde. Şirketi aracılığıyla 32 milyar dolar değerindeki varlığı yöneten Mallouk, şimdiye kadar Bitcoin’e yapılan en ilginç benzetmeyi yaparak onu yürüyen bir ölüye benzetti.

Bitcoin’in geleceğinden şüphe ettiğini söyleyen Mallouk, amiral kripto para birimini eleştirmenin ötesine geçti. Bitcoin’in gelecek vadettiğini söyleyen ve Bitcoin boğası olarak tanımlanan isimlere de yüklenen Mallouk, bu isimlerin hayal dünyasında yaşayan avanaklar olduğunu ima etti. Mallouk, bu isimlerin putların değersiz olduğunun farkında olmadığını öne sürüyor.

Bitcoin’i savunanları sert olarak eleştirenler listesine en sert eleştirmen olarak giriş yapan Peter Mallouk, kripto para piyasasında görülen son ayı piyasasının sonun yaklaştığının güçlü bir işareti olduğunu belirtiyor.

Mallouk, tüm bunları Forbes dergisine yazdı. Mallouk, Bitcoin’in ve diğer kripto paraların sonunun hızlı bir şekilde gerçekleşmeyeceğini, ancak bunun kaçınılmaz ve değiştirilemez sonun başlangıcı olduğunu ifade ediyor. Öyle ki Bitcoin’in yeniden yükselişe geçmesinin bile kendisini ikna edemeyeceğini söyleyen Mallouk, her iki durumda da Bitcoin’in yürüyen bir ölüden ibaret olduğunu düşündüğünü dile getiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner