"Bitcoin'in Sonu Geldi" • Coinkolik
Yükleniyor...

“Bitcoin’in Sonu Geldi”

Kansas merkezli yatırım firması olan Creative Planning Inc.

BTC Bitcoin

Kansas merkezli yatırım firması olan Creative Planning Inc.’in baş yatırım uzmanı ve başkanı olan Peter Mallouk, Bitcoin için sonun geldiği görüşünde. Şirketi aracılığıyla 32 milyar dolar değerindeki varlığı yöneten Mallouk, şimdiye kadar Bitcoin’e yapılan en ilginç benzetmeyi yaparak onu yürüyen bir ölüye benzetti.

Bitcoin’in geleceğinden şüphe ettiğini söyleyen Mallouk, amiral kripto para birimini eleştirmenin ötesine geçti. Bitcoin’in gelecek vadettiğini söyleyen ve Bitcoin boğası olarak tanımlanan isimlere de yüklenen Mallouk, bu isimlerin hayal dünyasında yaşayan avanaklar olduğunu ima etti. Mallouk, bu isimlerin putların değersiz olduğunun farkında olmadığını öne sürüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’i savunanları sert olarak eleştirenler listesine en sert eleştirmen olarak giriş yapan Peter Mallouk, kripto para piyasasında görülen son ayı piyasasının sonun yaklaştığının güçlü bir işareti olduğunu belirtiyor.

Mallouk, tüm bunları Forbes dergisine yazdı. Mallouk, Bitcoin’in ve diğer kripto paraların sonunun hızlı bir şekilde gerçekleşmeyeceğini, ancak bunun kaçınılmaz ve değiştirilemez sonun başlangıcı olduğunu ifade ediyor. Öyle ki Bitcoin’in yeniden yükselişe geçmesinin bile kendisini ikna edemeyeceğini söyleyen Mallouk, her iki durumda da Bitcoin’in yürüyen bir ölüden ibaret olduğunu düşündüğünü dile getiriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x