Yükleniyor...

Bitcoin SV İşlemlerinin Neredeyse Tamamı Hava Durumu Uygulamasından Geliyor!

Blockchain analiz şirketi CoinMetrics’in yayınladığı son rapora göre, Bitcoin Satoshi Vision’ın (BSV) günlük ağ etkinliğinin (işlemlerinin) yüzde 94'ünden fazlası WeatherSV adlı bir hava durumu uygulamasından geliyor.

Bitcoin SV

Blockchain analiz şirketi CoinMetrics’in yayınladığı son rapora göre, Bitcoin Satoshi Vision’ın (BSV) günlük ağ etkinliğinin (işlemlerinin) yüzde 94’ünden fazlası WeatherSV adlı bir hava durumu uygulamasından geliyor.

Analiz şirketinin yaptığı araştırma, 14 Temmuz itibariyle tüm Bitcoin SV işlemlerinin yüzde 94’ünden fazlasının WeatherSV kaynaklı olduğunu gösteriyor.

Avustralya merkezli bilgi teknolojileri şirketi olan Weather SV, BSV Blockchain’inde depolanan iklim verilerini endekslemek ve düzenlemek için söz konusu uygulamasını Nisan ayında piyasaya sürmüştü. Şirket, o dönem Bitcoin SV’yi seçmesinin nedenini olarak uygun maliyetli olmasını işaret etmişti.

Toplam piyasa değeri ile en büyük 9. kripto para birimi olan Bitcoin SV (BSV), Temmuz ayından bu yana yüzde 40’dan fazla değer kaybetti. Haberi hazırladığımız sırada 112 dolardan el değiştiriyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner