Yükleniyor...

Bitcoin SV İşlemlerinin Neredeyse Tamamı Hava Durumu Uygulamasından Geliyor!

Blockchain analiz şirketi CoinMetrics’in yayınladığı son rapora göre, Bitcoin Satoshi Vision’ın (BSV) günlük ağ etkinliğinin (işlemlerinin) yüzde 94'ünden fazlası WeatherSV adlı bir hava durumu uygulamasından geliyor.

Bitcoin SV

Blockchain analiz şirketi CoinMetrics’in yayınladığı son rapora göre, Bitcoin Satoshi Vision’ın (BSV) günlük ağ etkinliğinin (işlemlerinin) yüzde 94’ünden fazlası WeatherSV adlı bir hava durumu uygulamasından geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Analiz şirketinin yaptığı araştırma, 14 Temmuz itibariyle tüm Bitcoin SV işlemlerinin yüzde 94’ünden fazlasının WeatherSV kaynaklı olduğunu gösteriyor.

Avustralya merkezli bilgi teknolojileri şirketi olan Weather SV, BSV Blockchain’inde depolanan iklim verilerini endekslemek ve düzenlemek için söz konusu uygulamasını Nisan ayında piyasaya sürmüştü. Şirket, o dönem Bitcoin SV’yi seçmesinin nedenini olarak uygun maliyetli olmasını işaret etmişti.

Toplam piyasa değeri ile en büyük 9. kripto para birimi olan Bitcoin SV (BSV), Temmuz ayından bu yana yüzde 40’dan fazla değer kaybetti. Haberi hazırladığımız sırada 112 dolardan el değiştiriyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x