Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin'de Yeniden Yükseliş Ne Zaman Başlayacak? Selcoin Açıkladı!

Bitcoin’de Yeniden Yükseliş Ne Zaman Başlayacak? Selcoin Açıkladı!

ABONE OL:google-news

Bitcoin’de her gün yeni dip seviyeler test edilir oldu. 13.800 doları kıramayan Bitcoin yüzde 20’ye yakın geri çekildi ve bir sonraki denemesinde 13.150 dolardan öteye geçemedi. Bu denemenin ardından kademeli bir şekilde Bitcoin’deki düşüş başlamış oldu.

Uzun vadede Bitcoin piyasasından beklentiler son derece olumlu, ancak kısa vadede fiyat düzeltmesi kaçınılmazdı. Bitcoin, 13.800 dolara kadar sert şekilde yükselmiş ve ciddi bir fiyat düzeltmesi görülmemişti.

Şimdi Bitcoin fiyatının nereye gideceği büyük merak konusu. 4 haneli rakamlardaki yolculuk devam mı edecek, yoksa 5 haneli rakamlara geri mi dönülecek? Analistlerin bir kısmı aşağı yönlü hareketin devam edeceğini söylerken, bir kısmı ise yukarı yönlü hareketin yeniden başlayacağını belirtiyor.

Piyasa analisti Selcoin, Bitcoin’in 9.300-8.900 dolar aralığına kadar geleceğini ve bu aralığın görülmesinin ardından yeniden yükseliş sürecine girileceğini söylüyor.

Analist ayrıca Bitcoin’in piyasa hakimiyetinin yüzde 75-80’e kadar çıkabileceğini, bunun gerçekleşmesi durumunda ise altcoinlerin daha da ezilebileceğinin sinyalini veriyor.

Haberi hazırladığımız sırada Bitcoin fiyatı 9.546 dolardan işlem görüyordu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar