Yükleniyor...

Bitcoin’de Yeniden Yükseliş Ne Zaman Başlayacak? Selcoin Açıkladı!

Bitcoin'de her gün yeni dip seviyeler test edilir oldu.

Bitcoin Fiyatı 10

Bitcoin’de her gün yeni dip seviyeler test edilir oldu. 13.800 doları kıramayan Bitcoin yüzde 20’ye yakın geri çekildi ve bir sonraki denemesinde 13.150 dolardan öteye geçemedi. Bu denemenin ardından kademeli bir şekilde Bitcoin’deki düşüş başlamış oldu.

Uzun vadede Bitcoin piyasasından beklentiler son derece olumlu, ancak kısa vadede fiyat düzeltmesi kaçınılmazdı. Bitcoin, 13.800 dolara kadar sert şekilde yükselmiş ve ciddi bir fiyat düzeltmesi görülmemişti.

Şimdi Bitcoin fiyatının nereye gideceği büyük merak konusu. 4 haneli rakamlardaki yolculuk devam mı edecek, yoksa 5 haneli rakamlara geri mi dönülecek? Analistlerin bir kısmı aşağı yönlü hareketin devam edeceğini söylerken, bir kısmı ise yukarı yönlü hareketin yeniden başlayacağını belirtiyor.

Piyasa analisti Selcoin, Bitcoin’in 9.300-8.900 dolar aralığına kadar geleceğini ve bu aralığın görülmesinin ardından yeniden yükseliş sürecine girileceğini söylüyor.

Analist ayrıca Bitcoin’in piyasa hakimiyetinin yüzde 75-80’e kadar çıkabileceğini, bunun gerçekleşmesi durumunda ise altcoinlerin daha da ezilebileceğinin sinyalini veriyor.

Haberi hazırladığımız sırada Bitcoin fiyatı 9.546 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner