Yükleniyor...

Bitcoin ve Ethereum’un İlk Zamanlarını Hatırlatıyor

New York merkezli kripto borsası Gemini'nin kurucu ortağı Tyler Winklevoss, Chainlink'i (LINK) bir sonraki büyük altcoinlerden biri olma potansiyelinden bahsediyor.

bitcoin ve ethereumun ilk zamanları gibi scaled

New York merkezli kripto borsası Gemini’nin kurucu ortağı Tyler Winklevoss, Chainlink’i (LINK) bir sonraki büyük altcoinlerden biri olma potansiyelinden bahsediyor.

Milyarder kripto para girişimcisi ve Bitcoin’in ilk yatırımcılarından birisi olan Winklevoss, akıllı sözleşme projesinin kaliteli teknoloji ile inşa edildiğini ve destekçilerinin erken BTC ve Ethereum destekçilerini anımsattıklarını dile getirdi. Winklevoss şunları söyledi:

“LINK Marine’lerin tutkusunu gerçekten takdir ediyorum. Onların tutkusu ve özverisi bana erken Bitcoin ve Ethereum topluluklarını hatırlatıyor. Diğer birçok kripto para ordusunun aksine, gerçek vaatleri ve teknik değeri olan bir projeye adanmışlar.”

Büyük Şeyler Vaat Ediyor

Gemini geçtiğimiz günlerde LINK, Dai ve Orchid (OXT) için ticaret ve saklama hizmetlerinin eklendiğini duyurdu. Winklevoss, hiçbir Chainlink’e sahip olmadığını, ancak bu kripto para biriminin “kripto para dünyasnın birçok büyük vaadinden birini gösteren harika bir proje” olduğunu düşünüyor.

Chainlink’in ana hedefi, işletmelere veri alıp blok zincirine yerleştirmek için basit ve kesintisiz bir yol sunmaktır. LINK, 2019’da Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi ve CoinMarketCap‘e göre, geçen yılın Ocak ayında 0.29 dolardan Aralık sonuna kadar yaklaşık 1.80 dolara yükselerek yılın en başarılı kripto varlıklarından biri olmaya hak kazandı. 4 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi 4,95 dolara ulaştıktan sonra, Mart ayının ortalarında kripto para endüstrisinin geri kalanı gibi çöktü. Chainlink yazının yazıldığı sırada 3.48 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner