Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin'de (BTC) Direnç Artıyor: 7100 Dolar Seviyesine mi Gidiliyor?

Bitcoin’de (BTC) Direnç Artıyor: 7100 Dolar Seviyesine mi Gidiliyor?

ABONE OL:google-news

Bitcoin, 9.000 doların altındaki bölgede seyrededursun; uzun süredir devam eden yana ticaretini daha da artırdı. Yine de fiyatı yukarı yönlü bir momentum elde edemediği için, hala zayıflık belirtileri gösteriyor.

Bu zayıflık, kripto para biriminde kuvvetli bir alım baskısı olmazsa, hızlı bir şekilde 7,100 dolar seviyelerine düşülebileceğini gösteriyor.

Kripto para satıcılarının daha önceki bir destek seviyesini dirence çevirmeye başlamasıyla  bu durum ortaya çıktı ve kısa vadeli zayıflıklara işaret ediyor. Kripto para birimi şu anda 9.000 ila 10.000 dolar arasında bir işlem aralığında olduğundan, Bitcoin’in cansız fiyat hareketi yükselmeye izin vermiyor.

Bu konsolidasyon aşamasının, BTC’nin büyük bir hareket yapmadan önce “kıvrılma”sı güçlü bir olasılıktır.

Bir teknik gösterge lider kripto para biriminin 7.100 dolara gidebileceğini gösterdiğinden, bir sonraki hareketin ayıları destekleyebileceği görülüyor.

Yine de aynı gösterge, bir kırılmanın da 13.000 dolara götüren, önemli bir ivme için katalizör etkisi yaratabileceğini de göstermektedir.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

916BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,365TakipçilerTakip Et
567AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar