Yükleniyor...

Bitcoin’de (BTC) Yükseliş Devam Edecek mi?

Kripto para piyasası hem Bitcoin (BTC) hem de altcoin’lerde aşağı yönlü bir düzeltmeye girmedi.

Bitcoin’de BTC Yükselme Devam Eder mi

Kripto para piyasası hem Bitcoin (BTC) hem de altcoin’lerde aşağı yönlü bir düzeltmeye girmedi. Dijital varlıklar yakın direnç seviyelerini test etmeye devam ediyor. Alıcılardan gelen baskı azalmıyor ve yukarı yönlü bir itmenin bir sonraki seviyeye kadar sürekli gelişimini görme olasılığımız yüksek. Günlük grafikte, Bitcoin (BTC) değeri 9 bin 800 dolar seviyesine yakın önemli bir direnç alanını test etti. Boğalar fiyatı aşağı kanalın ötesine itmeyi başardı, ancak büyümenin tam bir devamı hakkında konuşmadan önce direnç seviyesi üzerinde bir dayanak kazanmaları önemli.

BTC 10 Bin Doları Aşacak mı?

Önemli direnç alanlarını test ederek bir miktar geri çekilen BTC, aşırı alım bölgesindeki ilerleyişine devam ediyor. Direncin yukarı yönlü kırılması durumunda, 10047 ve 10600 seviyeleri takip edilebilir. Eğer hareket aşağı yönlü olursa sırasıyla 9 bin 440 ve 9 bin 100 destek sevilerine gerileyebilir. Yukarı hareketin gelişmesi lehine güçlü bir sinyal hareketli ortalamaların kesişmesidir, ikinci sinyal RSI göstergesindeki kırık eğilim çizgisinin bir sonraki testidir. Dahası: mevcut hareket yapısı, büyüme hedefine yaklaşmayı sağlayan “Bayrak” modeline çok benziyor.

BTC, CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada 9 bin 764 dolardan işlem görüyordu.

LightCrypto isimli bir analist Bitcoin’in önümüzdeki 2 gün içerisinde 10 bin doları geçme ihtimalinin yüzde 80 olduğunu ifade ediyor. Bir diğer analist Josh Rager da bu tweet’i alıntılayarak ifadelere katıldığını söyledi.

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner