Yükleniyor...

Bitcoin’de Fiyat Yüzde 15 Yükseldi, ABD ve Kanada’da Trendlere Girdi

Bitcoin için oldukça değişik bir gün oldu.

btc halving 2020

Bitcoin için oldukça değişik bir gün oldu. Varlık, son 24 saat içinde %10’u aştı ve önemli dirençler düştükçe daha da yükseldi. Son aylardaki en iyi günlük performanslardan birini gören varlık, son derece etkileyici makro kurulumu ile dünyadaki yatırımcıların da kendisini fark etmesini sağladı.

Birden fazla rapor, varlığın Twitter’da viral hale geldiğini ve en azından ABD ve Kanada’da trend olduğunu gösterdi.

Fiyat Artışı Akabinde Twitter ve Kanada’da Bitcoin Eğilimleri

Tanınmış bir Bitcoin yorumcusu ve savunucusu olan Michael Goldstein, 27 Temmuz’da aşağıdaki görüntüyü paylaştı. Twitter CEO’su Jack Dorsey sayesinde kendi emojisi ile gelen #Bitcoin’in, son 24 saat içinde 61.000 tweet ile ABD’de trend olduğunu gösteriyor.

Önde gelen kripto para biriminin altında, Karl Marx’ın kitabı Das Kapital bulunuyor ki Tesla CEO’su Elon Musk, daha önce Marx ild ilgili bir tweet paylaşmıştı.

Görünen o ki, BTC Kanada’da da trend oluyor. Hashtag şu anda özet akışında en popüler ikinci trend.

Avustralya ve İngiltere de dahil olmak üzere dünyadaki diğer Bitcoin ve kripto para topluluğu üyelerinden gelen birden fazla haber, kripto para biriminin dünya çapında eğilim gösterdiğini doğruladı.

Bitcoin Twitter’da trend olmaya başladığında, kripto para birimi de Google kullanıcılarının ilgisini çekti. Google Arama Trendleri, “Bitcoin” terimini veya ilgili herhangi bir kripto para birimi terimi aramalarında, son ayların en yüksek seviyelerine ulaştığını ileri sürmektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner