Yükleniyor...

Bitcoin’de İlk Hedef 20.000 Dolar: İşte BTC Boğalarının Geleceğini Gösteren Seviyeler

Ekonomist ve kripto analisti Alex Krüger'in yaptığı yeni bir anket, Twitter'da Bitcoin yükseliş hissine ışık tutuyor.

BTC Boğalarının Geleceğini Gösteren Seviyeler

Ekonomist ve kripto analisti Alex Krüger’in yaptığı yeni bir anket, Twitter’da Bitcoin yükseliş hissine ışık tutuyor.

Bitcoin’de (BTC) Yeni Zirve Beklentisi

4.079 kişinin katıldığı ankete göre, katılımcıların %47,1’i Bitcoin’in yılsonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesini geçeceğine inanıyor.

Katılımcıların %27,6’sı Bitcoin’in14.000 ila 19.999 dolar arasında olacağına inanırken, %10,5’i Bitcoin’in 11.500 dolar ile 13.999 dolar arasında olacağına inanıyor. Katılımcıların %14,8 ise Bitcoin’in 11.499 dolardan daha düşük olacağına inanıyor.

Alternative.me’nin piyasa dinamiklerini, sosyal ağları ve anketleri takip eden Bitcoin Korku ve Açgözlülük Endeksi, trader’ların duygularının artık nötr bölgede olduğunu söylüyor.

Endeks, açgözlülük bölgesini gösterdiğinde, anketin kurucularına göre Bitcoin’in satın alma bölgesinde olduğu anlaşılıyor.

Bitcoin (BTC) Boğalarının Geçmesi Gereken Seviyeler

Analist Josh Rager, önde gelen kripto para birimi için aşağıdaki destek ve direnç hatlarını ortaya koyuyor.

Analist, BTC’nin geçen yılın yaz ve sonbaharında destek olarak beliren 9.400 doları geçebilirse, 10.350 dolara kadar çıkabileceğini şu şekilde söyledi:

  • Haziran-Eylül aylarında önemli bir destek olan 9.400 dolar kırılma alanı olarak gözüküyor. 9.400 dolar sonrası 10.350 dolar geliyor.
  • 10.350 dolar – Kontrol noktası, Mayıs’tan Aralık’a kadar bu fiyat noktasında, işlem gören en yüksek hacim gerçekleşti.
  • 10.350 dolar aşan IMO, önümüzdeki aylarda 5 haneli BTC ile bir sonraki büyük yükseliş trendini doğrulayacak.

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner