Yükleniyor...

Bitcoin’in düşüşü umrunda olmadı: Injective (INJ) gözü kararttı!

Bitcoin'in (BTC) neredeyse yüzde 9'luk bir düşüş sergilemesine rağmen gaza basan Injective (INJ) adeta kendi boğasını yaşıyor.

BTC boğa

Bitcoin‘in (BTC) neredeyse yüzde 9’luk bir düşüş sergilemesine rağmen gaza basan Injective (INJ) adeta kendi boğasını yaşıyor.

Gece saatlerinde sağlam bir düzeltme yaşayan BTC altcoin piyasasının nerdeyse tamamını aşağı çekti. Altcoin’lerin genelinde yüzde 10’a yakın bir düşüş kaydedilirken INJ’in tam tersi hareket etmesi gözlerden kaçmadı. BTC’nin inanılmaz bir oranda iğne atmasına karşılık INJ‘in istikrarını bozmadan yukarı yönlü fiyatlaması, paritenin kendi içinde bir boğa yaşadığına dair sinyal oldu.

Peki ya INJ tarafında bu yükseliş devam edebilir mi? Yakın zamanda bir ATH görebilir miyiz?

ATH için geri sayım başlamış olabilir!

25.250 dolar ile geçmiş dönemlerde ATH’ını yapmış olan INJ tekrardan bu seviyelere göz dikti. 16,616 dolardan itibaren neredeyse kesintisiz artış yaşayan popüler coin, gece saatlerinde 23,242 dolara dayandı. BTC’deki sert düzeltmeye rağmen böyle bir atak yapan INJ parite üzerinden satış baskısı görünce haliyle bir miktar geri çekildi.

Haberin yazımı itibariyle 21,988 dolardan alıcı bulan INJ 23,242 doların üzerinde tutunduğu sürece sırasıyla 25,242 ve 30,140 doları hedefleyecektir. Güncel ATH değerinin aşılmasıyla beraber önünde net bir dirençle karşılaşmayacak olan INJ daha da hacimli fiyat hareketlerine imza atabilir. Ancak, BTC’nin düşüş yönlü fiyatlaması, BTC dominasyonunun yukarı yönlü hareketi veya Injective ekosisteminden gelebilecek bir fud haber, doğal olarak satış yönlü işlemleri tetikleyecektir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 20,511 – 19,122 – 17,932 – 16,616 ve 14,520 dolara bir geri çekilme yaşanabilir.

Ekran Resmi 2023 12 11 09.55.24

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner