Yükleniyor...

Bitcoin’in Her Hareketini Doğru Bilen Analist: BTC Yükselişe Geçebilir!

Bitcoin'in 20.

Bitcoinin Her Hareketini Dogru Bilen Analist BTC Yukselise Gecebilir

Bitcoin’in 20.000 dolardan destansı düşüşünü doğru bir şekilde tahmin etmesiyle tanınan deneyimli emtia trader’ı Peter Brandt, önde gelen kripto para biriminin büyük bir satın alma sinyalini yakmanın eşiğinde olduğunu söylüyor.

Ticaret şirketi Factor Trading Co.’nun CEO’su Peter Brandt, kripto paraların liderinin 2017 yılına dayanan simetrik bir üçgenden kurtulmaya hazır olduğunu gösteren bir grafik paylaştı. Bitcoin’in (BTC) onay için şu anda haftalık kapanışı 11.100 dolar seviyesinin üzerinde yapması gerekiyor. Brandt, ödeme devi Square’den ve iş zekası şirketi MicroStrategy’den yapılan büyük Bitcoin alımlarını, Bitcoin’in fiyatını etkileyen önemli temel faktörler olarak gösteriyor. İki şirket toplu olarak geçen ay 500 milyon dolar değerinde Bitcoin satın almıştı. Brandt, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Küresel bir şirketin şu anda BTC’yi bilançosuna koyması büyük bir gelişme. Haftalık ve günlük grafikler, büyük bir satın alma sinyali göstermeye hazır.”

peter brandt

Uzun Vadeli Döngüde Hedef 100.000 Dolar

Ocak ayında Brandt, Bitcoin’in mevcut uzun vadeli döngüsünde 100.000 doları aşabileceğini söyledi. Bununla birlikte, Covid-19 salgını finansal piyasaları vurmaya devam ederken, deneyimli teknik trader geçen ay kripto piyasasından çıktığını ve varlıklarını ABD dolarına taşıdığını açıkladı.

CoinMarketCap’e göre, yazı yazılırken Bitcoin 11.346 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner