Yükleniyor...

BTC, ETH, LINK ve UNI Fiyat Analizi: 11 Ekim 2020

Geçtiğimiz hafta, Bitcoin (BTC) ABD doları karşısında 10.

BTC ETH LINK ve UNI Fiyat Analizi 11 Ekim 2020

Geçtiğimiz hafta, Bitcoin (BTC) ABD doları karşısında 10.800 dolar ve 11.000 dolarlık direnç seviyelerini temizlemek için birkaç girişimde bulundu. Sonunda, boğalar güçlendi ve fiyat 11.000 doların üzerine çıktı. Bu sayede tüm kripto para piyasası da hareketlenmiş oldu.

Peki Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Chainlink (LINK) ve Uniswap (UNI) fiyatlarında neler yaşanacak? Bu konuda analistlerin tahminlerini sizin için derledik.

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

Bitcoin yükseliş ivmesi kazandı ve dolara karşı 11.000 dolarlık direncin üzerinde yükseldi. BTC, 11.200 doların üzerindeki kazançları konsolide ediyor ve yükselişini 12.000 dolara kadar uzatabilir. Analist Aayush Jindal’a göre Bitcoin, 10.950 dolar ve 11.000 dolar direnç seviyelerini temizledikten sonra güçlü bir artış başlattı. Fiyat şu anda 11.200 doların ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) oldukça üzerinde işlem görüyor.

BTC/USD çiftinin 4 saatlik grafiğinde 10.750 dolara yakın dirençli bir üçgeninin üzerinde kırılma oldu. Parite düşüşü düzeltebilir, ancak alıcıların 11.200 dolar ve 11.000 dolar civarında aktif kalması muhtemel.
bitcoin fiyat analizi 2Bitcoin olumsuz bir düzeltme başlatırsa, 11.250 dolarlık üçgen desteği destek sağlayabilir. Bir sonraki büyük destek 11.200 dolar seviyesine yakın. 11.250 dolar ve 11.200 dolar destek seviyelerinin altında bir aşağı yönlü kırılma, 11.000 dolarlık desteğe doğru istikrarlı bir düşüş başlatabilir. BTC, yazının yazıldığı sırada 11.373 dolardan işlem görüyordu.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Ethereum, dolar karşısında 355 dolarlık direncin üzerinde istikrarlı bir artış başlattı. ETH fiyatı 380 dolarlık direnci test etti ve şu anda kazançları düzeltiyor. ETH, yazının yazıldığı sırada 374 dolardan işlem görüyordu.

ethereum fiyat analizi

Analist Aayush Jindal’a göre ETH fiyatı, ABD doları karşısında 355 dolarlık direnci temizledikten sonra güçlü bir yukarı hareket başlattı. Fiyat 380 dolarlık dirençle karşılaştı, ancak 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) üzerine güzelce yerleşti. 4 saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 354 dolara yakın dirençle büyük bir düşüş eğilimi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu. Ethereum 380 dolar direnç bölgesini temizleyemezse, aşağı yönlü bir düzeltmeye başlayabilir. Boğalar için ilk destek 368 dolar seviyesine yakın.

Ana destek şu anda 355 dolar seviyesinin (son kırılma bölgesi) ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) yakınında oluşuyor.

Chainlink (LINK) Fiyat Analizi

Analistler, kripto paranın paranın önemli yatay seviyeleri geri almasıyla birlikte yakın gelecekte yükselişini sürdürmeye hazır olduğunu söylüyor. Bir analist, kısa süre önce LINK’in aşağıdaki grafiğini paylaştı ve “döngü düşüklerinin” kripto para birimi için geçerli olabileceğini yazdı.

LINK

Başka bir analist, LINK’in mevcut seviyelerden daha yükseğe çıkmasını bekliyor. Son zamanlarda kripto para biriminin yakın gelecekte 12.50 dolar ve ötesine geçme yolunda ilerlediğini gösteren bir grafik paylaştı. Yine de, Ağustos ayında belirlenen tüm zamanların en yüksek fiyatından yarı yarıya düşen Chainlink için bunun nihai dip noktası olduğundan %100 emin olmadığını da belirtti.

Uniswap (UNI) Fiyat Analizi

Uniswap’in yönetişim token’ı UNI, hafta başında görülen kayda değer yükselişin ardından boğalar ve ayıların çıkmaza girmesiyle birlikte, son zamanlarda karışık fiyat hareketi gördü. Token’ın fiyat hareketi, yatırımcılara, merkezi olmayan borsanın gelecek vaat eden durumunun henüz fiyat eğilimine yansımamasından ötürü, bir sonraki trendin neresi olacağı konusunda öngörü sağlamıyor.

Analistler, zor durumdaki Uniswap yönetişim token’ı için daha fazla dezavantajın yakın olabileceğine inanıyor. Popüler bir analist, bir sonraki trendin neresi olabileceği konusundaki düşüncelerini paylaşırken, kullandığı kilit trend çizgisinin hemen altındaki bir kırılmanın onu 2,50 dolara düşüreceğini belirtti. Bu düşük seviyelere bir ziyaretin bir sonraki büyük yükseliş trendinden önce gelebileceğini belirtiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x