Yükleniyor...

“Bitcoin’in Kısa Vadede 10,155 Dolara Yükselmesi An Meselesi!”

Bitcoin 13 Mayıs'ta 9 bin doların üzerine çıkmasının ardından, şimdi de 10 bin dolar seviyesini aşmak için uğraşıyor.

BTC bullish

Bitcoin 13 Mayıs’ta 9 bin doların üzerine çıkmasının ardından, şimdi de 10 bin dolar seviyesini aşmak için uğraşıyor. Kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden bazıları, bu seviyenin 18 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşmesini bekledi. Ancak, birçok girişim henüz başarılı olamadı.

Finansal araştırma şirketi Hedgeye Risk Management’ın kurucusu ve CEO’su Keith McCullough, Bitcoin’in hala yükseliş eğiliminde olduğuna inandığını ve Bitcoin’in yakında 10.155 dolara ulaşacağını belirtti.

Tanınmış trader Scott Melker de benzer bir görüşe sahip. BTC’nin bugün itibariyle 10 bin dolara ulaşabileceğini düşünüyor.

‘Bitcoin Kısa Vadede 10,155 dolara Yükselecek Gibi Görünüyor’

Hedgeye Risk Yönetimi CEO’su Keith McCullough, Bitcoin’in hazırda beklediğini ve 10 bin dolarlık bir alana ulaşmasının an meselesi olduğunu bildirdi.

McCullough BTC için pratik görüşlere sahip olsa da, onu sadece hoş bir emtia olarak düşünüyor; ekonomide ve bankacılık sisteminde herhangi bir küresel değişiklik için bir araç değil olarak ise görmüyor.

‘Bitcoin Bugün Oldukça Atılgan’

Tanınmış trader Scott Melker, Bitcoin’in piyasa duruşuna ilişkin yükselişini paylaştı. BTC’nin bugün, bugün olmazsa çok yakında 10 bin dolar seviyesini kırmasını bekliyor.

“Bitcoin bugün atılgan görünüyor. 10k+’yı hissedebiliyorum. ”

Analist Michael van de Poppe da bu iki yoruma katılarak, Bitcoin’in bu gece 9,991 dolar menziline gireceğini söylüyor.

Bu yılın başlarında Şubat ortasında, lider kripto para birimi 10 bin dolarlık bariyeri aşmayı başardı; ancak yükselişe devam edemedi.

Ve sonunda olan oldu: 12 Mart’ta Bitcoin sert bir darbe aldı. Böylece 7.400 dolardan 3.800 dolara düşerek 1 ay sürecek bir çabanın fitilini ateşlemiş oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner