Yükleniyor...

BitDAO Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoin'lerden biri olan BitDAO'yu da vurdu.

bitdao

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoin’lerden biri olan BitDAO’yu da vurdu. BitDAO, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 11,0 değer kazandı.

BitDAO, şu sıralar 0,36 dolar seviyesinden işlem görse de 2021’de 2,88 dolarla ATH’sini yapmıştı.

BitDAO (BIT) Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

BitDAO, merkeziyetsiz finans projelerini ve tokenize bir ekonomiyi odağına alarak hiçbir kurum ve kuruluşun müdahalesine ihtiyaç duymadan çalışabilen özerk bir yapıdır. 

BIT fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

bit
BIT’in günlük grafiği

BIT’in anlık görünümüne bakarsak uzun süren düşüş dönemi geçirdiğini ardından yatay seyirde devam ettiğini görebiliriz. BIT, şu anda 0,27 dolar desteğinden tepki almış durumda. BIT tarafındaki ilk yükseliş de bizleri 0,41 dolar bandına çıkartabilir. Olası bir düşüş durumunda ise 0,27 bölgesi destek rolü oynayabilir.

bit1
BIT’in yıllara göre fiyat tahminleri

Şu anki görünüm ele alındığında BIT için yıl sonunda yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi BIT’in fiyatına da olumsuz yansıyor.

2023’te BIT için tahmin edilen fiyat minimum 0,5 dolar iken maksimum 0,6 dolar. 2024’e baktığımızda 0,74 dolar ile 0,87 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. BIT, ATH’sine ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise tahminler bize 2028 yılını işaret ediyor. 2028’de BIT’in tahmin edilen minimum değeri 3,25 dolar iken maksimum değeri ise 3,96 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak BIT’in en yüksek biçilen değerinin 11,8 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Tabi şunu da belirtmemizde fayda var, bu analiz ve tahminler sadece şu anki görünüm ele alınarak yapılmaktadır. İleride kripto para ve Blockchain hakkında neler olacak elbette ki kestirmesi zor. Bu analizler bugünkü görünümden ileriye ışık tutmak için görüşler ve kripto paraların eski hareketleri baz alınarak yapılmakta.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner