Yükleniyor...

Bitfinex CTO’su Birçok Müjdeli Haber Verdi

Popüler kripto para borsası Bitfinex, 2020’de iki farklı ve önemli projeyi hayata geçirecek.

bitfinex

Popüler kripto para borsası Bitfinex, 2020’de iki farklı ve önemli projeyi hayata geçirecek. Bitfinex’in CTO’su Paolo Ardoino, Bitfinex’in en kısa zamanda farklı seçenekler sunacağını ifade etti. Ardoino ayrıca, uyumlu kalıcı takas ve vadeli işlemlerin de yolda olduğunu söyledi.

Ardoino, bu yeni ürün serisini The Scoop podcast’in son bölümünde açıkladı. Ayrıca şirketin, altın destekli bir stabilcoin, Tether Gold’u başlatmak istediğini de belirtti. Tether Gold, altına dayalı sabit fiyatlı bir kripto para olacak. CTO’nun Tether Gold’la alakalı paylaştığı detaylar sadece bu kadar.

Ardoino ayrıca, Bitfinex’in müşterilerine hediye kartı dağıtarak, kripto para birimiyle çeşitli ürünler almalarını sağlayacağını belirtti. Bildirildiğine göre, Bitfinex hediye kartlarını sağlayacak tanınmış bir ortakla işbirliği yapacak. Ardoino, “İnsanların, Bitcoin ile USD arasında sürekli işlem yapmak yerine, kripto para birimine sahip olmanın değerini görmeleri önemlidir” dedi.

Bitfinex Opsiyon Ürünlerine Geçiş Yapacak

Ardoino, Bitfinex’in üst firması iFinex’in vadeli işlemleri bu yaz kullanıcılara sunduğunu ifade ederek, söz konusu  hamlenin zahmetli olduğunu dile getirdi. Ardoino, bu nedenle opsiyon ürünlerine geçiş yapmak istediklerini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner