Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Borsaları Bitfinex CTO'su Birçok Müjdeli Haber Verdi

Bitfinex CTO’su Birçok Müjdeli Haber Verdi

ABONE OL:google-news

Popüler kripto para borsası Bitfinex, 2020’de iki farklı ve önemli projeyi hayata geçirecek. Bitfinex’in CTO’su Paolo Ardoino, Bitfinex’in en kısa zamanda farklı seçenekler sunacağını ifade etti. Ardoino ayrıca, uyumlu kalıcı takas ve vadeli işlemlerin de yolda olduğunu söyledi.

Ardoino, bu yeni ürün serisini The Scoop podcast’in son bölümünde açıkladı. Ayrıca şirketin, altın destekli bir stabilcoin, Tether Gold’u başlatmak istediğini de belirtti. Tether Gold, altına dayalı sabit fiyatlı bir kripto para olacak. CTO’nun Tether Gold’la alakalı paylaştığı detaylar sadece bu kadar.

Ardoino ayrıca, Bitfinex’in müşterilerine hediye kartı dağıtarak, kripto para birimiyle çeşitli ürünler almalarını sağlayacağını belirtti. Bildirildiğine göre, Bitfinex hediye kartlarını sağlayacak tanınmış bir ortakla işbirliği yapacak. Ardoino, “İnsanların, Bitcoin ile USD arasında sürekli işlem yapmak yerine, kripto para birimine sahip olmanın değerini görmeleri önemlidir” dedi.

Bitfinex Opsiyon Ürünlerine Geçiş Yapacak

Ardoino, Bitfinex’in üst firması iFinex’in vadeli işlemleri bu yaz kullanıcılara sunduğunu ifade ederek, söz konusu  hamlenin zahmetli olduğunu dile getirdi. Ardoino, bu nedenle opsiyon ürünlerine geçiş yapmak istediklerini söyledi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar