Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bitfinex‘in Kripto Parası LEO’yla İlgili Kritik Rapor!

Bitfinex‘in Kripto Parası LEO’yla İlgili Kritik Rapor!

ABONE OL:google-news

Kripto para araştırma şirketi Cointelligence, en değerli 14. kripto para LEO’yla ilgili kritik bir rapor paylaştı.

Bitfinex’in kripto parası LEO üzerine araştırma yapan şirket, Ethereum‘un aan test ağı Ropsten’i kullandılar ve isteğe bağlı olarak token üretebilmek de dahil olmak üzere LEO akıllı sözleşmelerini kontrol eden sözleşme kontrolörünün kripto para üzerinde sınırsız üretim sağlayabildiğini ortaya koydular. Kontrolörün generateTokens özelliği kullanılarak sınırsız miktarda LEO basılabildiği tespit edildi.

Bir diğer kontrolör özelliği olan destroyTokens ile ise tüm LEO’ların yok edilebildiği belirlendi. Bu özellik sayesinde LEO’nun borsada ya da cüzdanda olduğu farketmeksizin herhangi birinin LEO’ları ortadan kaldırılabiliyor. Araştırmacılar bu özelliğin işlevini kanıtlamak için ise daha önce üretilen LEO’ların on milyarını yaktılar.

Araştırmacıların bu iki bulgusu LEO’da kötü bir amaca hizmet edebilecek özellikleri ortaya koyuyor. Yatırımcı tarafında güven kaybına neden olabilecek bu iki özelliğin mevcudiyeti kripto para birimi için büyük bir tehdit.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar