Yükleniyor...

Bu Analize Göre Beklenen Altcoin Sezonu 2020’de

Bitcoin'in yarılanma öncesinde toparlanacağını öngören kripto para trader'ı, altcoinler için bir analiz yaptı.

Altcoin Sezonu

Bitcoin’in yarılanma öncesinde toparlanacağını öngören kripto para trader’ı, altcoinler için bir analiz yaptı. Ona göre, 2020 yılına kadar sürmesi beklenen altcoin akümülasyonu yani yatırım veya harcama amacıyla biriktirme dönemi başladı.

Altcoin Sezonu 2020’de Başlayacak

Twitter’da kripto topluluğu tarafından büyük ilgiyle takip edilen Moon Overlord, altcoinlerin biriktirme dönemine girdiğini belirtti.

Trader, bu sonuca 2012-2015 döneminde Bitcoin’in ABD doları karşısında gösterdiği performans ile 2016-2019 yılları arasında altcoin piyasasının performansı arasında bir karşılaştırma yaparak ulaşmış.

Trader ayrıca söz ettiği “biriktirme sürecinin” 2020’ye kadar süreceğini, ardından altcoinlerin değerini artırması gerektiğini öngörüyor. Trader’ın öngörüsünün gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bekleyip görmek gerekiyor.

Bitcoin Yarılanma

Bununla birlikte, 2020’nin Mayıs ayında gerçekleşecek olan blok ödülü yarılanması öncesi Bitcoin değerini iyiden iyiye artırmış durumda. Yukarıdaki grafikten görüleceği üzere Bitcoin, ABD doları karşısında değerini yaklaşık yüzde 170 artırmayı başardı ve şu anda 11.200 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner