Anasayfa Altcoinler Bu Analize Göre Beklenen Altcoin Sezonu 2020'de

Bu Analize Göre Beklenen Altcoin Sezonu 2020’de

Bitcoin’in yarılanma öncesinde toparlanacağını öngören kripto para trader’ı, altcoinler için bir analiz yaptı. Ona göre, 2020 yılına kadar sürmesi beklenen altcoin akümülasyonu yani yatırım veya harcama amacıyla biriktirme dönemi başladı.

Altcoin Sezonu 2020’de Başlayacak

Twitter’da kripto topluluğu tarafından büyük ilgiyle takip edilen Moon Overlord, altcoinlerin biriktirme dönemine girdiğini belirtti.

Trader, bu sonuca 2012-2015 döneminde Bitcoin’in ABD doları karşısında gösterdiği performans ile 2016-2019 yılları arasında altcoin piyasasının performansı arasında bir karşılaştırma yaparak ulaşmış.

Trader ayrıca söz ettiği “biriktirme sürecinin” 2020’ye kadar süreceğini, ardından altcoinlerin değerini artırması gerektiğini öngörüyor. Trader’ın öngörüsünün gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bekleyip görmek gerekiyor.

Bitcoin Yarılanma

Bununla birlikte, 2020’nin Mayıs ayında gerçekleşecek olan blok ödülü yarılanması öncesi Bitcoin değerini iyiden iyiye artırmış durumda. Yukarıdaki grafikten görüleceği üzere Bitcoin, ABD doları karşısında değerini yaklaşık yüzde 170 artırmayı başardı ve şu anda 11.200 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
50.775,400.36%