Yükleniyor...

Bitget, Türkiye’nin yüzüncü yılı için özel burs ve etkinlikler duyurdu!

Kripto para borsası Bitget, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.

bitget

Kripto para borsası Bitget, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılını 1 milyon TL burs ve etkinlikler eşliğinde kutluyor.

Borsa, Türkiye’deki kullanıcılar için burs, scooter’lar ve airdrop’lar da dahil olmak üzere birçok etkinlik duyurdu. Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, etkinlik kapsamında Türkiye’deki gençlerin desteklenmesinin amaçlandığı ifade edildi. Bu çerçevede 1 milyon TL’te kadar fon dağıtılacağı bildirildi. Bunlara ek olarak, başlangıç fonunun 500 bin TL olacağı kaydedilirken, yeni kullanıcıların eklenmesiyle fonun 1 milyon TL’ye yükseltileceği açıklandı.

Borsa, Cumhuriyet Bayramı’nın yüzüncü yılı ile faaliyetlerini artırıyor!

Şirketin Blockchain4Youth KSS programının bir içeriği olan 1 milyon TL’lik burs fonunun maddi imkânlardan yoksun öğrenciler için kullanılacağının altı çizildi. Her yeni kullanıcının kaydını yapıp, web sitesindeki KYC’sini tamamlamasının ardından Bitget, başlangıçtaki 500 bin TL’ye ek olarak burs fonuna 150 TL katkı sağlayacak. Kullanıcıların herhangi bir ödeme veya bireysel katkı yapmasına gerek olmadığı bildirildi.

Borsada hesap açan ve zorunlu KYC sürecini başarıyla tamamlayan ilk 300 kişiye 140 TL (5 USDT) verilecek. Böylece Bitget’teki ilk ticaret faaliyetlerine destek sağlanacak. Platform, minimum 60 USDT eşdeğeri TL yatırıp işlem yaparak, bu kriteri yerine getiren ilk 100 kullanıcıya ek 15 USDT ödül verecek. Özel görevleri tamamlayan katılımcılar 1 BTC’lik (yaklaşık 973.640 ₺) havuzdan kazanma şansına da erişecek.

Bitget’in hazırlamış olduğu son araştırmalar ışığında, Y kuşağı kripto meraklılarının yüzde 46’lık bir paya sahip. Borsa, kriptonun giderek daha fazla benimsenmesiyle büyüyen Z kuşağı ve daha genç kripto kullanıcılarının, kriptonun benimsenmesini teşvik etmede hayati bir rol oynayacağına inançlı. Bu nedenle, geleceğin dünyasının bel kemiğini, kripto dalgasına erken katılmaya ve takip etmeye teşvik etmeyi amaçlıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner