Yükleniyor...
Sponsored

BitGo, Wall Street Devlerine Hizmet Verebilecek!

En saygın aracı kurumlarından olan BitGo, New York Finansal Hizmetler Departmanı'ndan (NYDFS) lisans almayı başardı.

wall street 5

En saygın aracı kurumlarından olan BitGo, New York Finansal Hizmetler Departmanı’ndan (NYDFS) lisans almayı başardı. Alınan bu lisans ile birlikte Wall Street Devleri, BitGo’nun hizmetlerinden faydalanabilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

30 milyar dolarlık fonu yöneten BitGo, aldığı lisansla birlikte, bu miktarı önemli ölçüde arttırabilir. Lisansın alınması oldukça önemli sonuçları da beraberinde getiriyor. Artık Wall Street devleri Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerine yatırım gerçekleştirirken, BitGo’nun hizmetlerinden yararlanabilecek. 2013 yılında faaliyete başlayan BitGo, en önemli aracı kurumlardan bir tanesi olarak görülüyor.

Bundan önce BitGo, yalnızca belirli bölgelerde faaliyet gösterebiliyordu. Elinde Güney Dakota’dan aldığı bir lisans olan şirket, Wall Street devlerine hizmet veremez durumdaydı. Ancak BitGo alınan bu lisansla beraber, Wall Street devlerine de hizmet verebilecek.

BitGo’nun CCO’su olarak görev yapan Jeff Horowitz, aldıkları bu lisans ile beraber, kurumsal devlere de kapılarını açtıklarını belirtti. Ayrıca müşterilerden de bu süreçte büyük destek gördüklerini ifade eden Horowitz, müşterilerin kim olduğu sorusunu ise yanıtsız bıraktı.

 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x