Yükleniyor...

BitPay, Avrupa Merkez Ofisini Amsterdam’da Açtı

Gittikçe gelişme gösteren ve harika bir ivme yakalayan ödeme prosesi BitPay, Avrupa'daki ilk ofisini Amsterdam'da açtı.

Gittikçe gelişme gösteren ve harika bir ivme yakalayan ödeme prosesi BitPay, Avrupa’daki ilk ofisini Amsterdam’da açtı. Merkez üssü Atlanta’da bulunan şirket, daha öncelerde New York, San Francisco ve Arjantin’de ofislerini açmıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BitPay’in Amsterdam’daki ofisi; satışlar, uygulama desteği ve tüccar desteği çalışmalarını yürütecek. Avrupa’da şu ana kadar 7.000 tüccar ile anlaşan BitPay, Avrupa’daki ofisi ile birlikte tüccar sayısını yıl sonuna kadar 30.000’e çıkarmayı hedefliyor.

BitPay’e Yeni bir Transfer!

BitPay, aynı zamanda MasterCard’ın eski genel müdürü ve daha önce General Electric’te direktör olarak görev yapan Marcel Roelants’ı da kadrosuna kattı. Şirkette, danışmanlık kurulunda görev yapacak olan Roelants ile BitPay, Avrupa’daki varlığını sağlamlaştırmak ve daha ileri düzeye taşımak istiyor.

Roelants, “Dünyadaki ödeme trendleri çok hızlı bir şekilde değişebiliyor; BitPay hem teknolojiyi hem de tüccar desteğini sunarak bu alanda bir adım öne geçiyor. Amsterdam’daki ofisin açılması, BitPay’in Avrupa’daki müşterilerine daha yakın temasta olmasını sağlayacaktır.” açıklamasında bulundu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x