Yükleniyor...

BitPay, Polygon Desteğini Duyurdu

Bitcoin (BTC) ve kripto para ödeme hizmetleri sağlayıcısı BitPay, Polygon (MATIC) token'ını destekleyecek.

BitPay Kripto Odemelerine Polygon Destegini Ekledi

Bitcoin (BTC) ve kripto para ödeme hizmetleri sağlayıcısı BitPay, Polygon (MATIC) token’ını destekleyecek.

Kripto para kullanımı yaygınlaştıkça, çözüm araçları da ortaya çıkıyor. Bu çözüm araçlarından biri olan BitPay, müşterilerine çeşitli ödeme yöntemleri sunuyor. Ticaret yapmak için kripto paraların kullanımını kolaylaştıran platform, yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Son olarak, BitPay platformunun kullanıcıları ödeme yöntemi olarak MATIC kullanımına başlayabilecek.

BitPay ve Polygon Ortaklığı Başladı

Ethereum ölçeklendirme platformu Polygon, blog paylaşımıyla BitPay ortaklığını duyurdu. Polygon paylaşımda, BTC ve kripto para ödeme sağlayıcısının bu hafta MATIC desteğini başlatacağını aktardı.

Kripto ayı piyasasının etkisine rağmen BitPay genişlemeye devam ediyor. Ödeme platformu, MATIC ve ağındaki diğer ERC20 token’ları için destek sağlayacağını duyurdu.

Ethereum ölçeklendirme platformu, ekosistemini geliştirmek ve büyütmek için yoğun mesai harcıyor. MATIC için daha çok benimsenme ve kullanım alanı oluşturan ekip, son anlaşmasıyla yoğun ilgi topladı. Bu entegrasyon sayesinde BitPay kullanıcıları, Polygon ağında aktif kullanım sergileyecek. Ayrıca, Teksas merkezli koleksiyon firması Panini America, MATIC ödemelerini kabul eden ilk platform firması oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner