Yükleniyor...

BitPay, Merkeziyetsiz Platform 1inch Network ile Ortaklık Kurdu

BitPay, kullanıcılarına birden fazla likidite kaynağından en iyi fiyatı sunma amacıyla, merkeziyetsiz platform 1inch ile ortaklık kurdu.

bp

BitPay, kullanıcılarına birden fazla likidite kaynağından en iyi fiyatı sunma amacıyla, merkeziyetsiz platform 1inch ile ortaklık kurdu.

Yapılan bu ortaklıkla birlikte BitPay Wallet kullanıcıları, 1inch’in tüm DEX işlevlerine erişebilecek.

BitPay kullanıcıları, 1inch’in platformdakilere sunduğu kripto swap’leri için kazançlı oranlardan yararlanabilecek. Ayrıca diğer kripto varlıklar için BitPay Card, Apple Pay veya Google Pay kullanarak satın alınan Bitcoin ve Ethereum’ları swap yapabilir.

Bu ortaklık ile birlikte BitPay kullanıcıları sorunsuz bir biçimde trade yapma fırsatına erişmiş olacak.

Ortaklığa ilişkin açıklama yapan Sergej Kunz, DeFi’ın kitlesel benimsemeye doğru ilerlerken, daha fazla kullanıcıya erişmenin önemini vurguladı.

“BitPay Wallet uygulaması, 1inch’in cazip oranlarından ve kullanıcı dostu swap sürecinden yararlanabilecek yeni kitlelere ulaşmamız için mükemmel bir fırsat”

BitPay’in CEO’su ve kurucu ortağı Stephen Pair, müşterilerin her geçen gün daha fazla dApp’ler ve DeFi protokolleriyle ilgilendiğini ifade etti. Bu sebeple yapılan entegrasyonun önemini vurguladı.

“BitPay Wallet uygulaması, kullanıcıların kriptoyu harcamasına, depolamasına ve yönetmesine olana tanır. 1inch desteği, kullanıcıların en iyi kripto swap oranlarını hızlı bir şekilde elde etmelerini sağlar”

BitPay kullanıcıları, Google Play Store ve Apple App Store’dan BitPay cüzdan uygulamasının en son sürümünü indirerek bu yeni özelliğe erişebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner