BitPay'de Ödemelerde ve Sınır Ötesi Para Transferlerinde XRP Dönemi Başladı • Coinkolik
Yükleniyor...

BitPay’de Ödemelerde ve Sınır Ötesi Para Transferlerinde XRP Dönemi Başladı

Dev ödeme işleyicisi BitPay, piyasa değeri ile üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP'nin artık dünyadaki tüm satıcılar tarafından kabul edilebileceğini duyurdu.

Ripple XRP 5

Dev ödeme işleyicisi BitPay, piyasa değeri ile üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP’nin artık dünyadaki tüm satıcılar tarafından kabul edilebileceğini duyurdu.

BitPay, Ripple’ın yatırım kolu Xpring ile yaptığı ortaklığın bir parçası olarak XRP’yi 2019’un Ekim ayının başlarında desteklenen dijital varlıklar listesine almıştı. Ancak, kripto para biriminin entegrasyonu Ocak ayında tamamlanabildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BitPay CMO’su Bill Zielke, yaptığı açıklamada, BitPay’in tüketicilerin istedikleri para biriminde işlem yapma seçeneğini artırmaya ve gerçek dünyadaki kullanımının artmasını isteyen sadık XRP kullanıcılarına yeni bir seçenek sunduğunu söyledi. BitPay aracılığıyla XRP kabul eden ilk satıcı ise eGifter oldu.

BitPay, geçtiğimiz hafta hiçbir duyuru yapmadan müşterilerinin XRP ile hediye kartı satın almalarına izin vermeye başlamıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x