Yükleniyor...

Bittrex’ten Küçülme Kararı Geldi

Seattle merkezli kripto para borsası Bittrex küçülme kararı aldığını açıkladı.

Unchained Capital Calisanlarini Isten Cikariyor

Seattle merkezli kripto para borsası Bittrex küçülme kararı aldığını açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para borsaları ekonomik olarak zorlu dönemlerden geçerken birçok ekosistem oyuncularından birçoğu işten çıkarmalar gerçekleştrdi. İşten çıkarma furyasına son katılan borsalardan biri de Bittrex oldu.

Bittrex İşten Çıkarmalar Yapacağını Açıkladı

Kripto para borsaları 2022’de yaşanılan ayı piyasasının sıkıntılarını atlatmaya çalışıyor. Bu dönemde birçok firma işten çıkarmalar gerçekleştirirken son işten çıkarma hamlesi de Seattle merkezli kripto para borsası olan Bittrex’ten geldi.

ABD merkezli kripto para borsası Bittrex, geçtiğimiz yıl yaşadığımız kripto kışından beri birçok şirket maliyetlerini düşürmenin arayışına girdi. Şirket tarafından yapılan açıklamada maliyetlerin düşürülmesi için bazı çalışanların işten çıkartıldığını açıkladı.

İstihdam verilerine göre toplamda 284 kişilik iş gücüne sahip olan Seattle merkezli kripto para borsası Bittrex, daha sürdürülebilir bir gelecek için 83 çalışanını işten çıkardığını açıkladı. Konu hakkında açıklama yapan Bittrex sözcüsü, şirketin işten çıkarma kararından pek çok departmanın etkileneceğini dile getirdi. Sözcü ayrıca etkilenen tüm personellere 60 günlük sürekli ödeme ve ek kıdem tazminatı verileceğini de sözlerine ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x