Yükleniyor...

eBay, Web3 Bölümü İçin Birden Fazla İş İlanı Açtı

eBay, NFT platformu satın aldıktan sonra birden fazla Web3 bazlı işe alım gerçekleştirdi.

ebay

eBay, NFT platformu satın aldıktan sonra birden fazla Web3 bazlı işe alım gerçekleştirdi.

Önde gelen e-ticaret şirketi eBay’in NFT platformu satın almasının ardından, LinkedIn’de yayınladığı iş ilanlarıyla birlikte Web3 departmanını desteklemek için işe alımları gerçekleştirdi.

eBay, NFT Platformu Satın Aldıktan Sonra Departman için İşe Alım Gerçekleştirdi

eBay, KnowOrigin NFT platformunu satın aldıktan sonra şirketini desteklemek için işe alımlar gerçekleştirdi. LinkedIn üzerinde eBay’in açtığı ilanlar arasında kripto danışmanı, topluluk başkanı, bir pazarlama yöneticisi ve diğerleri yer aldı.

LinkedIn’de yayınlanan iş ilanına göre, kripto danışmanı rolü öncelikle KnownOrigin’e hizmet edecek. Şirketin pozisyonu üstelenen kişiden beklentisi ise NFT’lere ve diğer Blockchain teknolojisine doğru genişlerken planını tavsiye etmeye odaklanacak . Diğer kalifikasyonlar olarak, fikri mülkiyet ve güvenlik alanlarında çalışan meslektaşlarıyla birlikte çalışan avukat, şirket Web3’ü derinlemesine incelerken düzenleyici rehberlik sağlaması gösterildi.

Şirket, iş ilanında beklentiler için şu ifadeleri kullandı: “KnownOrigin.io , erken bir Web3 öncüsü, yeni nesil dijital sanatçıların kendilerini ifade etmeleri, bir izleyici kitlesi bulmaları ve hayatlarını tutkularından kazanmaları için güçlendiren bir NFT platformudur. Ve girişimlerinde onlara katılacak benzer fikirlere sahip meraklılar arıyorlar!” şeklinde ifade edildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner