Yükleniyor...

Blockchain.com’da Kullanıcılar Kredi Alabilecek

Dünyanın en ünlü kripto para cüzdanlarından birisi olan Blockchain.

blockhain

Dünyanın en ünlü kripto para cüzdanlarından birisi olan Blockchain.com’da kullanıcılar bireysel kredi alabilecek. Blockchain.com’u kullanan kişilerin platform tarafından teminat olarak kripto ödünç almasına izin verilecek.

Popüler kripto para hizmetleri şirketi Blockchain.com, kullanıcıların stabil coin ödünç almasını sağlayan yeni bir ürün açıkladı. Ürün Borrow olarak adlandırılmakta ve kullanıcıların yalnızca ABD Doları’na sabitlenmiş sabit paraları ödünç almasına izin vermektedir.

Borrow kullanıcıların Bitcoin’i (BTC) teminat olarak kullanarak Paxos Standard tokenini (PAX) ödünç almasına izin veriyor. Ancak platform, yakın gelecekte kullanıcıların daha geniş bir varlık yelpazesi ödünç almalarına izin vereceğini söylüyor. Blockchain.com ayrıca şu anda Bitcoin’in kabul edilen tek teminat olduğunu söylüyor. Ayrıca, krediler şu anda İngiltere, Kanada ve ABD’deki kullanıcılar tarafından kullanılamamakta.

Borç Almakta Özgürler

Blockchain.com, kullanıcıların  hemen borç para almakta özgür olduğunu açıklıyor. Platform, fonların nasıl harcandığını kontrol etmeyecek. Yeni gelişme hakkında konuşan Blockchain.com CEO’su Peter Smith, Borrow’un ticaret oyun alanını geliştirdiğini ve daha küçük sahiplerin kriptolarını kaybetmeden daha büyük miktarlarda ticaret yapmalarına izin verdiğini dile getirdi.

“Kurumsal ve perakende yatırımcılar aynı finansal hedeflere sahipler – zenginliği artırma ve riskleri yönetin – ancak ellerindeki araçlar büyük ölçüde farklı. Artık, ticaret ürünleri paketimiz ve Borrow ile herkes stokladıkları kriptoyu satmadan ticaret yapabilirler. ”

 

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner