Yükleniyor...

Blockchain Programcısı Tesla Otomobilde Tam Bir Bitcoin Düğümü Çalıştırdı

Bir Blockchain programcısı yakın zaman önce tam bir Bitcoin düğümü (node) çalıştırmak için elektrikli Tesla otomobilini kullandı.

Bitcoin Düğümü Tesla

Bir Blockchain programcısı yakın zaman önce tam bir Bitcoin düğümü (node) çalıştırmak için elektrikli Tesla otomobilini kullandı.

Twitter kullanıcısı Bcoin, Twitter’da tam bir Bitcoin düğümü çalıştırmak için kullanılan bir Tesla’nın yerleşik bilgisayar sistemini gösteren birçok video paylaştı. Videoda Bcoin’in elektrikli otomobilin işletim sistemine Bitcoin’in Blockchain’inin indirmeyi ve tamamen işlevsel bir düğümü çalıştırmayı başardığı görülüyor.

Bcoin, Bitcoin’in Blockchain’ini Tesla’ya indirerek tam bir Bitcoin düğüm çalıştırmak gibi yeni uygulamalar bulmaya çalışan bir dizi kripto para projesi üzerinde çalışmasıyla bilinen bir isim.

Bazı Twitter kullanıcıları çalışan bir araçta düğüm çalıştırma tehlikesine dikkat çekerek, düğüm çalıştırmanın Tesla’nın kullanıcı arayüzünü etkileyebileceğini ve aracın dahili depolama sisteminde uzun süreli hasara neden olabileceğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner