Yükleniyor...

Blockchain Projesi Enjin, Microsoft ile İşbirliği Yapıyor

Microsoft Azure, blockchain projesi Enjin ile iş birliğine girdi.

Microsoft Azure blockchain projesi Enjin ile iş birliğine girdi

Microsoft Azure, blockchain projesi Enjin ile iş birliğine girdi. Microsoft’un bulut servisi bu teknoloji ile Azure Heroes’i oluşturacak. Azure Heroes ise aktif topluluk katılımcılarına yönelik bir ödül servisi olarak nitelendiriliyor.

Blockchain oyun projesi Enjin artık Microsoft Azure ile yüksek profilli bir ortaklığa sahip olacak. Duyuruda, “Microsoft ve Enjin, blockchain tabanlı bir tanıma programı oluşturmak için işbirliği yaptı. Azure Heroes, Ethereum bloğu üzerinde dijital bir varlık haline getirilmiş bir dizi özgün ve benzersiz tasarımda yaratıldı” ifadeleri yer aldı. Bu sistem ile topluluğa değerli katkılarda bulunanlar, çeşitli kategorilerde ödüllendirilebilir. Ödüller CryptoKitties ve Decentraland gibi projelerde yer alan Non-Fungible Token (NFD) şeklinde olacak. Öncelikle, “topluluk kahramanı” olarak tanınmak için kişilerin adaylığınızı sunması gerekecek. Soruşturma sürecinden sonra, bazı faydalı topluluk üyeleri, kişiselleştirilmiş bir QR kodunu tarayarak rozetlerini alabilecekler. Birinin daha sonra herhangi bir Ethereum adresine transfer edilebilecek veya imha edilebilecek rozetleri saklamak için özel cüzdanı indirmesi gerekir.

Enjin Fiyatları Artış Gösterdi

Bu açıklamadan sonra Enjin’in (ENJ) fiyatı yüzde 53 oranında artış gösterdi. ENJ, CoinMarketCap TSİ 09.55 itibari ile 0.79 dolar değerinde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner