Blockchain Şehrine 100 Milyon Dolarlık Yatırım Geliyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Blockchain Şehrine 100 Milyon Dolarlık Yatırım Geliyor

Blockchain girişim firmaları, Güney Kore'nin Busan şehrindeki ekosistem geliştirmeleri için 100 milyon dolarlık bir yatırım yapacak.

Blockchain Sehrine 100 Milyon Dolarlik Yatirim Geliyor

Blockchain girişim firmaları, Güney Kore’nin Busan şehrindeki ekosistem geliştirmeleri için 100 milyon dolarlık bir yatırım yapacak.

Güney Kore’nin düzenlemelerden arındırdığı şehri Busan, gelişmeye ve yapılanmaya devam ediyor. Ülkenin en büyük ikinci şehrinde, bir blockchain ekosistemi kurmak isteniliyor. Ülke hükümeti tarafından, 2019 yılında düzenlenemeyen blockchain bölgesi olarak ilan edildi. Ayrıca, popüler kripto para borsaları Binance, FTX, Huobi de şehrin geliştirme çalışmalarına dahil oldu. Son olarak Busan, bir grup yatırımcılardan üç yıl içinde 100 milyon dolar alacak.

Blockchain Şehri Busan Gelişiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

2019 yılında Güney Kore hükümeti tarafından yetkilendirilen Busan, blockchain çalışmalarına devam ediyor. Teknolojik çalışmaların farkında olan yatırımcılar şehre para akıtıyor.

EOS Network Foundation, OKX Blockdream Ventures, AlphaNonce gibi önemli isimlerin de aralarında olduğunu bir grup yatırımcı, şehre 100 milyon dolarlık yatırım yapacak. Üç yılda tamamlanacak bu yatırım, şehre dünyanın dört bir yanından yetenekli isimleri çekecek. Busan, gelen yatırımların sorunsuz işlemesi için uygun bir idari rejim sergileyecek.

Yapılan mutabakat anlaşmasında, şehrin girişimlerine fon sağlanacak. Küresel kripto pazarının Busan’da yer edinmesi, gelecek açısından olumlu sinyaller veriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x