Yükleniyor...

BlockFi ile Chainlink (LINK) Yatırarak Gelir Elde Etmek Mümkün

Kripto para platformu BlockFi, artık Chainlink (LINK) yatıran yatırımcılara faiz ödemeleri sunuyor

chainlink

Kripto para platformu BlockFi, artık Chainlink (LINK) yatıran yatırımcılara faiz ödemeleri sunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şu anda BlockFi, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve stablecoin‘lere ilgi gösteriyor. CEO ve kurucu ortak Zac Prince’e göre, yalnızca Şubat ayında yatırımcılara 35 milyon dolarlık faiz ödemesi dağıtıldı. BlockFi, Twitter’da hizmetin Chainlink’e doğru genişletildiğini duyurdu.

“Chainlink Marines: 2 Mart’tan itibaren, BlockFi’da #LINK ile %5,5 APY kazanabilirsiniz. RT’leyerek bu güzel haberi duyurun.”

2017’de kurulan BlockFi, 2021’in başından bu yana hizmetlerini çeşitli şekillerde genişletti. Ocak ayında, kredi platformu kurumsal ve ultra yüksek net değerli müşteriler için tezgah üstü (OTC) işlem masası başlatıldığını duyurdu. Masa, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin (LTC) gibi büyük hacimli kriptoları spot ticaret, kredi yetenekleri ve marj ticareti ürünleri gibi hizmetlerle destekliyor.

Şubat ayında şirket, BlockFi Bitcoin Trust’ı başlattı. Prince’e göre trust; kripto paralarda daha fazla kurumsal yatırımı teşvik etmeyi amaçlıyor.

“Son aylardaki kurumsal faaliyet düzeyi ve yeni, profesyonel düzeyde yatırım araçlarına olan talep göz önüne alındığında, BlockFi Bitcoin Trust’ın zamanlaması ideal. Bu aracın kullanılabilirliğini perakende komisyonculara genişletmek için çalışırken, bu ürünün, BlockFi’nin geleneksel finans ile kripto arasında köprü kurma misyonunun temelinde dijital varlıklara daha fazla yatırım yapılmasını kolaylaştıracağını umuyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x