Yükleniyor...

BlockFi Mali Verileri Sızdı: Milyarlarca Dolar!

İflas eden kripto kredi şirketi BlockFi, yanlışlıkla yüklediği mali verilere göre, FTX ve Alameda sürecinde 1 milyar dolardan fazla bir kayıp yaşadı.

BlockFi Mali Verileri Sizdi Milyarlarca Dolar

İflas eden kripto kredi şirketi BlockFi, yanlışlıkla yüklediği mali verilere göre, FTX ve Alameda sürecinde 1 milyar dolardan fazla bir kayıp yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mali verilerini paylaşan BlockFi, yanlışlıkla paylaştığı yalın bir hali nedeniyle gündeme düştü. Şirket mali verileri, düzeltmeler olmadan yayımladı. Hemen düzeltilen bu durum, beraberinde soru işaretlerini de gündeme getirdi. Sızan mali verilere göre BlockFi, FTX ve Alameda bağlantılı 1.2 milyar dolarlık varlığından oldu.

BlockFi Mali Verilerine Göre 1.2 Milyar Dolar Sıkıntıda

İflas eden kripto kuruluşu BlockFi, iflas süreciyle birlikte sıkıntılı günler geçirmeye devam ediyor. FTX çöküşüyle iflas eden BlockFi, Bölüm 11 başvurusunda bulunmuştu.

BlockFi dosyalamasında gösterilen bakiye, FTX şirketine bağlı 415 milyon dolarlık varlık ve Alameda‘ya verilen 831 milyon dolarlık varlığı kapsıyor. Bu miktarlar, FTX‘in çökmesi ve Sam Bankman-Fried’ın hukuksal süreçlere girmesiyle birlikte BlockFi’yi sıkıntılı günlere sürükledi.

Şirketin avukatları daha önce, FTX‘e maruz kalan varlıklarının 671 milyon dolar olduğunu belirtmişti. Sızdırılan mali verilerde ise durum 1.2 milyar dolar olarak gözüktü. Bunun nedeni olarak, kripto para piyasasının yükselmesi ve varlıkların kripto olması gösterildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x