Yükleniyor...

Istanbul FinTech Week, Önemli İsimleri Ağırlıyor

Finans teknolojisine yönelik sunumlarıyla ön plana çıkacak olan Istanbul FinTech Week, 8-9 Şubat tarihlerinde önemli isimleri ağırlayacak.

Istanbul FinTech Week Onemli Isimleri Agirliyor

Finans teknolojisine yönelik sunumlarıyla ön plana çıkacak olan Istanbul FinTech Week, 8-9 Şubat tarihlerinde önemli isimleri ağırlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dijitalleşen ve gelişen dünyada FinTech, geleneksel finans hizmetlerini teknolojiyle entegre ederek popülerlik kazanmaya başladı. Finans ve teknoloji terimlerinden üretilen FinTech, geleneksel finans sistemlerini kolaylaştırmak, geliştirmek, dijitalleştirmek ve otomatikleştirmek için ortaya çıktı. Bu kapsamda, 8-9 Şubat tarihlerinde Istanbul FinTech Week ile önemli konuklar ağırlanacak.

Istanbul FinTech Week Dikkat Çekiyor

Finans ve teknolojinin yeni nesil tabiri olan FinTech, Türkiye’nin ilk FinTech etkinliği olan Istanbul FinTech Week‘te buluşuyor. Etkinlik 8-9 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

İki gün sürecek olan etkinlik, İstanbul Fişekhane‘de düzenlenecek ve 50’den fazla oturumla süreci geçirecek. Etkinliğe, sektörde öne çıkan önemli isimler konuk olacak.

Geleceğin önemli dallarından birisi olan FinTech, Türkiye tarafında önemli bir potansiyele sahip. Son zamanlarda popülerlik kazanan FinTech, Türkiye’de de dikkat çekici bir şekilde irdeleniyor. Istanbul FinTech Week, finans ve teknoloji alanındaki konuları irdeleyecek.

Istanbul FinTech Week‘te, KuCoin Genel Müdürü Alicia Kao da yer alacak. Ayrıca etkinliğin Twitter hesabı, katılımcıları da duyurdu. Katılımcılar arasında, bankalar ve blockchain girişimleri de yer alıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x