Yükleniyor...
Sponsored

BlockFi, Sallanan Şirketler Arasında

Kripto borç verme platformu BlockFi, FTX olaylarının henüz netlik kazanmadığını gerekçe göstererek işlemlerini durdurdu.

BlockFi Sallananlar Sirketler Arasinda

Kripto borç verme platformu BlockFi, FTX olaylarının henüz netlik kazanmadığını gerekçe göstererek işlemlerini durdurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasında çalkantılar devam ediyor. Özellikle kripto para borsası FTX‘in çöküş yaşaması, tüm kripto ekosistemini derin etkilemiş durumda. Varlıkların anlık likidite sorunlarına doğru yöneldiği ekosistemde, şirketler yeni önlemler almaya çalışıyor. Günlerdir esen sert rüzgarlar BlockFi tarafını da etkiledi. Şirket, yaşanan olayları gerekçe göstererek para çekme işlemlerini durdurdu.

BlockFi: FTX Olayları Dehşet Verici

Kripto platformu BlockFi, FTX ve Alameda hakkında yayılan haberlerden dolayı dehşete kapıldıklarını belirtti. Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre, platform etkinliği sınırlandırıldı ve para çekme işlemleri durduruldu.

BlockFi Aciklama

Olayların en başında, geçtiğimiz yaz piyasaya düşen satın alma işlemi yer alıyor. FTX borsası, milyon dolarlık bir anlaşmayla BlockFi’yi satın almayı kabul etmişti.

Kripto şirketi, FTX ve Alameda konularında henüz bir netlik olmadığı için işlerini yürütemediklerini dile getirdi. Şirket ayrıca, önceliklerinin müşterileri ve müşteri haklarını korumak olduğunun altını çizdi. Ayrıca, en kısa sürede netlik kazanılması için mesai harcayacaklarını da bildirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x