Yükleniyor...

Blocktopia (BLOK) Nedir?

BLOK Coin, eğitici ve eğlence merkezi olmayı hedefleyen Bloktopia evreninde sahiplerine çeşitli ayrıcalıklar sunan bir metaverse kripto para birimidir.

bloktopia 2

BLOK Coin, eğitici ve eğlence merkezi olmayı hedefleyen Bloktopia evreninde sahiplerine çeşitli ayrıcalıklar sunan bir metaverse kripto para birimidir.

Bloktopia, Polygon, ağı tarafından desteklenen ve aynı zamanda Sony Playstation VR’nin kurucuları tarafından platformlar arası bir video oyun motoru olan Unity’nin üzerine kurulmuştur. Kripto para birimi BLOK token’dır. BLOK token sahiplerine Bloktopyalılar adı verilmektedir.

Projenin amacı; ziyaretçilerin temel veya ileri düzey öğrenime katılmasına, gelir elde etmesine, arkadaşları ile oyun oynamasına, ağlar kurmasına ve çok daha fazlasına olanak tanımasını amaçlamıştır. Bloktopyalılar, gayrimenkül sahibi olabilme, reklam geliri, oyun oynama, ağ oluşturma ve diğer çeşitli gelir kazanma yöntemleri gelir elde etme şansına sahip olabilirler. 

Bloktopia, dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı 3D oluşturma motorunu kullanmaktadır. Bu teknoloji ile, çarpıcı görselleştirmeler ve kullanıcı deneyimi oluşturmayı amaçlamaktadır.

bloktopia 3

Platform’un yerel token’ı BLOK coin, Bloktopia içinde sahiplerine gelir elde edebilme ve yönetişime katılabilme gibi özellikler sunmaktadır. BLOK Coin sahipleri Bloktopyalılar, platformda farklı kazanç fırsatları elde etmektedir. Bu fırsatlara, özel etkinliklere erişim, ön satışlara katılma ve stake etme gibi örnekler verilebilir.

Bloktopia’nın geniş kullanıcı tabanı, bir NFT mekanizması aracılığıyla gelir yaratmada paylaşma fırsatı sağlayan reklam ve sponsorluk yoluyla para kazanmaya izin vermektedir.

Bloktopia avantajları şu şekildedir:

  • Bloktopyalılar, Bloktopia’da bulunan reklam alanlarında NFT tabanı üzerinden pasif gelir elde edebilirler. 
  • Bloktopyalılar, Bloktopya üzerinden emlak sahibi olarak, kendi ağlarını oluşturma ve platformun sunduğu diğer avantajlar sayesinde gelir elde edebilirler. 
  • Bloktopyalılar, sadece sanal emlak elde etmenin yanı sıra blok zincirleri ve kripto para borsasını öğrenmelerini ve hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlar. 
  • Bloktopya, Metaverse evreninde bağımsız bir sanal evren yaratan ve heyecan verici bir projedir. Projeye olan talebin artması ile birlikte BLOK Token’ın değeri de aynı oranla artacaktır.

BLOK Token, Gate.io, OKX ve Bitget gibi borsalarda listelenmektedir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x